Reklamı Geç
Advert

FUAR OLUMLUYDU

FUAR OLUMLUYDU

FUAR OLUMLUYDU
FUAR OLUMLUYDU

(Hall: 2  Stand No: 203/B)                 
 
Oerlikon / Zinser teknik grubu ile
 
Rieter  teknik grubu ile
 
Marzoli  teknik grubu ile
FUAR OLUMLUYDU
TÜTÜNCÜLER Şirket Müdürü Dipl. – Ing. İlter TÜTÜNCÜ şirketinin katıldığı ITM-2012 Texpo Eurasia İSTANBUL Fuarı hakkındaki değerlendirmesini bizimle paylaştı. İlter TÜTÜNCÜ yaptığı değerlendirme de; 
"ITM-2012 Texpo Eurasia İSTANBUL Fuarı bizim açımızdan olumlu geçmiştir.
Fuar’da Tekstil, Dokuma,İplik,Terbiye,Örgü,Çorap Makineleri,Yan sanayileri ve Kimyasalları bir Fuar alanında buluşması, ilgi alanını ve ziyaretçi sayısını arttırmıştır.
Bizim için daha önemlisi olan, diğer 2006,2009,20011yıllarındaki Fuar katılımlarımıza göre, ziyaretine gidemediğimiz, hizmet veremediğimiz pek çok Şirket yetkilileri ile 2012 fuarın da tanışma fırsatı bulduk. Bilhassa bizlere karşı çok samimi ve dostane yaklaşımlarından ve memnuniyet ifadelerinden gurur duyduk.
Ayrıca Yurt dışından da Dünya da haklı bir yer yapmış İplik Ring Makine üreticisi Rieter, Oerlikon/ Zinser ve Marzoli yetkililerinin de standımızı ziyaret etmeleri, iş ilişkisi için görüşme taleplerinde bulunması çok gurur  verici idi.
Tekrar Yurt içi ve Yurt dışı dostlarımıza yeni kaliteli ve uzun ömürlü yedek parçalarımızı test aparatı eşliğinde gösterimle sunum yapma fırsatını bulduk.
Yurt dışı Şirketler bizleri 2006 yılından itibaren takip ettiklerini, bilhassa Zinser, Rieter ve Marzoli Kops tutucu ve körüklerinin kaliteli ve çok uzun ömürlü olduklarını ve de test ettiklerini ifade etmişlerdir. Son olarak nihai test maksatlı numuneler yanlarına alıp, üç ay içerisinde yeterli olup olmadığını satın alma birimlerine bildireceklerini  ve de  yurt dışı Bürolarına bizleri misafir edip pazarlık edeceklerini , ayrıca terminli sözleşme yapacaklarını belirtmişlerdir.
Standımıza gelen , hatta mazeretleri dolayısıyla gelemeyen,  gönül  birliği yapan yerli ve de yabancı dostlarımıza şükranlarımızı sunarız. Her daim yanların da ve hizmetlerinde olduğumuzu hatırlamalarını dileriz.
Hepimize nice başarılı ve bol kazançlı yılları saygılarımızla temenni ederiz." dedi.
 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500