Reklamı Geç
Advert

KADİM DOSTLAR

Hasan Basri Kurt abimizi evine ziyarete gittik

KADİM DOSTLAR
KADİM DOSTLAR

Bafra Vakfı Başkanı Bülent Arslan, Bafra Haber Gazetesi  Sahibi Vural Dilmaç, Bafra Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hasan Davran Kadim Dostları Olan Eski Bafra Eşraflarından Hasan Basri Kurt'u Evinde Ziyaret Ettiler.

      Bir aile dostumun oğlunun düğünü vesilesiyle gittiğim İstanbul'da İstanbul Bafra Sağlık Eğitim Vakfı Başkanı Bülent Arslan ve   Bafra Haber Gazetesi  Sahibi Vural Dilmaç'ı da alarak  uzun zamandır rahatsızlığı dolayısıyla görüşemediğimiz Hasan Basri Kurt abimizi evine ziyarete gittik.

       Bizleri karşısında görünce Hasan abimiz duygulandı ve gözleri doldu.Çocukluk arkadaşı olan Vural Dilmaç ile anılarını tazeledikleri bu tarihi ana  bizler de şahitlik ettik. Vural Dilmaç abimiz, gençlik yıllarındaki Bafra'nın sosyal ve kültürel etkinlikleriyle arkadaşlık ve komşuluk bağlarını bugün bulamadıklarını dile getirip geçmiş güzel günlerini yâd ettiler.

       Hasan Basri Kurt, "Uzun yıllar yaşadığım Bafra'nın  özlemini bugün sizleri karşımda gördüğümde  biraz olsun giderdim."diyerek ziyaretten ne kadar memnun olduğunu dile getirdi.Bafra için  iş adamı olarak elimden geldiği kadar sosyal,kültürel,ekonomik,siyasi yönden Bafra'ya faydalı olmaya çalıştım.

        İstanbul Bafra Sağlık Eğitim Vakfı Başkanı Bülent Arslan'ın Bafralı öğrencilere eğitim alanında verdiği bursları takdir ettiğini  belirterek kendisinin de bu sene bu yönde kendilerine  destek vermek istediğini dile getirdi.

       Hoş sohbet içinde geçen bu ziyarette, Muzaffer Kurt Hanımefendi'nin ikram ettiği kahvelerin ardından birlikte hatıra fotoğrafı çekinip vedalaştık.

         Bafra Vakfı Başkanı Bülent Arslan ve Bafra Haber Gazetesi Sahibi Vural Dilmaç'la böyle güzel bir günü paylaşmanın  mutluluğunu yaşadım.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500