Reklamı Geç
Advert

MHP BAFRA İLÇE BAŞKANLIĞINDAN GENÇÇAKIR’A TEBRİK.

Samsun-Sinop İlleri Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Bölge Birliğinin Pazar Günü Genel Kurulu yapılmış ve yapılan seçimlerde Genel Kurulda 44 oy alan Metin Genççakır tekrar başkan seçilerek güven tazelemişti.

MHP BAFRA İLÇE BAŞKANLIĞINDAN  GENÇÇAKIR’A TEBRİK.
MHP BAFRA İLÇE BAŞKANLIĞINDAN  GENÇÇAKIR’A TEBRİK.

 

Yeniden güven sağlayan Başkan Genççakır’a ilk tebrik ve hayırlı olsun ziyareti MHP Bafra İlçe Başkanlığı tarafından oldu.

Bafra Esnaf ve Sanatkarlar Odasındaki makam odasında MHP Bafra İlçe Başkanı Av. Hüseyin Acar ve Yönetimini kabul eden Genççakır, “Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirtti.’’

Genççakır, ayrıca çalışmalar hakkında bilgi verdi:

Genççakır,  “ Samsun-Sinop İlleri Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Bölge Birliğine bağlı 27 bin üyemiz var. Bunun 10 bini kredi kullanıyor. Şu an dağıtılan kredi miktarı 300 milyon lira. Bu rakam esnaflara sağladığımız katkıyı göstermektedir. Bizler bu işlerde çaba gösteren çalışan ve esnafların yönetici liderleriyiz.. Bizim işimiz icraat.  Biz geldiğimizde kasamızda kuruş yoktu bugün kasamızda 1 milyon TL’yi aşan bir kaynağımız var." dedi. 

MHP Bafra İlçe Başkanı Av. Hüseyin Acar ise,  “Yapılan seçimle tekrar başkan seçilen Metin Genççakır  büyüğümüze hayırlı olsun ve tebrik ziyareti gerçekleştirdik.  Metin Genççakır, Bafra’mız, Samsun’umuz ve Bölgemiz için değerli bir şahsiyettir. Uzun yıllardır yaptığı başarılı çalışmalarla ve tecrübeleri ile daha güzel işler yapacaktır.’’dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
74 GÜN SONRA İLK CUMA NAMAZI
74 GÜN SONRA İLK CUMA NAMAZI
BAFRA BELEDİYESİ İBADETE AÇILACAK CAMİLERİ DEZENFEKTE EDİYOR.
BAFRA BELEDİYESİ İBADETE AÇILACAK CAMİLERİ DEZENFEKTE EDİYOR.