Reklamı Geç
Advert

MHP SAMSUN İL BAŞKANI ŞABAN KILIÇ BAFRA’DA AKP’YE YÜKLENDİ

‘’SAMSUN’DA VE BAFRA’DA AKP’Yİ LİMON GİBİ SIKACAĞIZ.’’DEDİ.

MHP SAMSUN İL BAŞKANI ŞABAN KILIÇ BAFRA’DA AKP’YE YÜKLENDİ
MHP SAMSUN İL BAŞKANI ŞABAN KILIÇ BAFRA’DA AKP’YE YÜKLENDİ

‘’YEREL SEÇİMLERDE %51 İLE BÜYÜKŞEHİR VE BAFRA BELEDİYE BAŞKANLIĞINI KAZANACAĞIZ.’’DEDİ.

MHP Bafra İlçe Başkanlığınca Bafra Öğretmenevinde kahvaltılı bir basın toplantısı düzenlendi.

Kahvaltıda Konuşma Yapan MHP Bafra İlçe Başkanı Av.Hüseyin ACAR:’’ Basınla  birlik beraberliğimizi teminatına yönelik kaynaşma toplantımıza gelerek bizleri  onurlandıran bütün teşkilat mensuplarımıza ve basın mensupları huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Etrafımızda olup bitenleri yazılı ve görsel basın vasıtasıyla öğreniyoruz. Kendimizi geliştirip etrafımızdaki olup bitenden haberdar oluyor ve bilgi dağarcığımızı geliştiriyoruz bu yönüyle basınımız beşeri ilişkilerde  ve Baframız’da kendi aramızda ülkemizde olan hadiseleri bizlere bilgi aktaran hepimizin gelişmesini sağlayan kuruluşlardır. Bizler sosyal hayatta yaşarken birbirimizden haberdar olmamız elbette ki basın yardımıyla öğreniyoruz yazılı ve görsel basın şüphesiz hayatımızın ayrılmaz bir parçamızdır.

Davetimize icabet edip bizi kırmayan öncelikle sayın il başkanımız, Alaçam Belediye Başkanımız İlyas Acar’a, MHP Alaçam İlçe Başkanımız Ersin Kıcır’a,  İl başkanımız şahsında tüm teşkilatlarımıza ,hanımefendilere, Bafra Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı olarak, Yazılı ve görsel basının hepsi iştirak ederek bizleri onurlandırdılar. Hepinize teşekür ediyorum.” dedi.

MHP Bafra İlçe Teşkilatının yaptığı çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Acar daha sonra sözü MHP İl Başkanı Şaban Kılıç’a verdi.

Kılıç konuşmasında,’’ Bafradan baktığımda Milliyetçi Hareket Partisi için 1. Hedef Bafra Belediye başkanlığını en az yüzde 51 oyla almaktır. 2. buradaki en az yüzde 51 oyun belki daha fazlasıyla Büyükşehir Belediyesi seçiminde Milliyetçi Hareketin Büyükşehir Belediye adına intikal ettirip MHP’nin Büyükşehir Belediyesini almaktır. İnşallah ikisini de başaracağız.. Bafra için durum bu. Samsun için ise 17 artı bir.

 

 Bakın biz bu 17 artı birde iddialıyız kimse bunu küçük görmesin. Samsundan AKP’yi “Limon Gibi Sıkacağız.” Bunu onlara hakaret manasında söylemiyorum. Sandığın tecellisi manasında söylüyorum. Herkes bilsin Samsun’da uyumuyoruz. Her yeri gideceğiz en çok hareketli alan partiyiz Ülkücü Hareketin iktidarını Samsunda alacağız.’’diyerek konuşmasını tamamladı.

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BASINDAN KAYMAKAM ERTÜRKMEN'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
BASINDAN KAYMAKAM ERTÜRKMEN'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Gül-Nusret KURAL Ortaokulunun Resmi Açılışı Gerçekleştirildi
Gül-Nusret KURAL Ortaokulunun Resmi Açılışı Gerçekleştirildi