Reklamı Geç
Advert

METİN GENÇÇAKIR GÜVEN TAZELEDİ

Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Genel Kurulu Yapıldı

METİN GENÇÇAKIR GÜVEN TAZELEDİ
METİN GENÇÇAKIR GÜVEN TAZELEDİ

Bafra Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığı'nın 50. Genel Kurul toplantısı gerçekleştirildi.

      Genel Kurul'da divan başkanlığına oybirliği ile Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Genel Başkanı Fevzi Apaydın oy birliği ile seçildi. Katip üyeliğine Metin Silecek ,  Gülser Öz, Mehmet Aydoğdu Seçildi.

       Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan genel kurulda, yıllık çalışma raporları ve denetim kurulu raporları, bilanço ve gelir-gider raporları okunarak onaylandı.

       Bafra Şoförler ve Otomobilciler Odası Toplantı Salonu'nda yapılan Olağanüstü genel kurul toplantısında, Metin Genççakır ile Aziz Öztürk yarıştı.

                        METİN GENÇÇAKIR GÜVEN TAZELEDİ

     Bafra Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin seçiminde mevcut başkan Metin Genççakır, tekrar başkan seçildi.

    Bafra Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi'nin 50. Olağanüstü Genel Kurulu'nda mevcut başkan Metin Genççakır güven tazeledi.

      Saygı duruşu ve İstiklal Marşlımızın okunmasıyla başlayan Genel Kurul'da divan başkanlığına oybirliği ile Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Genel Başkanı Fevzi Apaydın oy birliği ile seçildi.

      Bir konuşma yapan Divan Başkanı Apaydın,”Genel Kurul dostluk, kardeşlik havası içerisinde başlar, böyle devam eder. Umuyorum ki; bu heyecanınız biraz sonra yatışır. Gene bu dostluklar devam eder. Genel kurullarda hep bu tür havalar, olur. Bu heyecanı yaşamayanlar zaten burada olmaz. Bizler buradan gideceğiz, sizler Bafralılar olarak burada kalacaksınız. Yan yana dükkânlarınız var. Dostluklarınız var. Benim bir kardeşiniz olarak, sizden istirhamım birbirlerinizi lütfen kırmayın. Bu kongre biter. Sizlerle birlikte olmak için ben bu genel kurula geldim. Bırakın birbirinize bağırmayı bırakın” dedi.

       Konuşmanın ardından temerrüt faizlerinin ödenmesi hususunda ve taksit yapılması konusunda gündem maddeleri görüşülerek onaylandı ve ibra edildi.

                “BEN, KAPALI VEYA AÇIK OYLAMADAN ÇEKİNMİYORUM”       

        Bafra Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Metin Genççakır genel kurulda yaptığı konuşmada, "Bağırmayın, Allah aşkına efendi olun. Bu genel kurul, Bafra’nın genel kuruludur. Dışarıdan müdahale etmenin anlamı yoktur. Bu konuda arkadaşlarımız çok hassas davranıyorlar. Açık veya Kapalı oylama konusunda bağırmaya gerek yok. Biz, burada hizmet için varız. Esnafımızın sorunlarını yakinen bilen bir kişiyim. Ben sizler için varım. Bizim kooperatifimiz şuanda,30 milyon dağıtan bir banka gibi bir kooperatiftir. Biz, hayali olarak şikâyet edildik. Biz, her zaman Allah’a şükür, esnaf ve sanatkârın yanında olduk. 20 sene beraber olduğumuz arkadaşlarımız, ben yanlış veya doğru yaptıysam, suç varsa hepimizin imzası var. Arkadaşlar, insan kolay yetişmiyor. Hiç bir üyemiz bize yardımcı olmadınız diyemez " dedi.

        Aziz Öztürk ise,“Benim hiçbir şeyde imzam yok. Ben, arkadaşlarıma ve üyelerimize, 'bu benim tek seçimim, bu seçimden sonra kazansam dahi 1 dönemden fazla yapmayacağımı namusum şerefim üzerine söz vererek' bu işin içine girdim” diye konuştu.

Seçilere iki liste halinde girildi.

Metin Genççakır’ın Yönetim Kurulu Listesi

1-      Metin Genççakır

2-      Haydar Sarı

3-      Doğan Karafazlıoğlu

4-      Ahmet Soylu

5-      İmdat Akay

Denetim kurulu

1-      Ali Şencan

2-      Mehmet bekar

Aziz öztürk’ün Listesi

1-      Aziz Öztürk

2-      Hüseyin Uyar

3-      Ahmet Yılmaz

4-      Savaş Özcan

5-      Ömer Kaplan

Denetim Kurulu

1-      Levent Aydıner

2-      Ahmet Akgül

Seçim Sonucu Kullanılan Oy Sayısı : 1309

Geçersiz Oy Sayısı: 3

Metin Genççakır’ın  aldığı oy: 844

 

Aziz Öztürk’ün aldığı oy: 462

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
74 GÜN SONRA İLK CUMA NAMAZI
74 GÜN SONRA İLK CUMA NAMAZI
BAFRA BELEDİYESİ İBADETE AÇILACAK CAMİLERİ DEZENFEKTE EDİYOR.
BAFRA BELEDİYESİ İBADETE AÇILACAK CAMİLERİ DEZENFEKTE EDİYOR.