Reklamı Geç
Advert

Mediküm ‘ün Bafra OSB Ziyareti

Bafra TSO Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Başar’ın Bafra OSB’nin

Mediküm ‘ün Bafra OSB Ziyareti
Mediküm ‘ün Bafra OSB Ziyareti

Bafra TSO Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Başar’ın Bafra OSB’nin 2.etabına yatırım için davet ettiği Samsun Medikal Sanayi Kümelenme Derneği (Mediküm) Bafra’ya gelerek Organize Sanayi Bölgesinde incelemelerde bulundu.

(Mediküm)Samsun Medikal Sanayi Kümelenme Derneği Başkanı Ahmet Aydemir, yönetici ve üyeleri ileBafra Kaymakamı Ali Katırcı, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafra TSO Başkanı Göksel Başar ve Yönetim Kurulu üyeleri, Ak Parti İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven’ den oluşan 25 kişilik bir guruplaBafra Belediye Başkanlığı makamında yapılan toplantı sonucunda yer konusunda bazı önceliklerinin giderilmesi halinde Bafra OSB ye yatırımın uygun olabileceği hususları belirtmişlerdir. 

 

Bafra TSO Başkanı Göksel Başar “ “Bafra Organize Sanayi Bölgesinin ikinci etabında imarı tamamlanmış yaklaşık olarak 700 dönüm yer bulunmaktadır. Burası henüz yatırımcılara açılmamıştır. Medikal İhtisas Organize Sanayi yapılması için çok uygundur. İncelemeler neticesinde firmaların yatırımlarını bu bölgeye yapmaları isabetli olacaktır” dedi.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500