Reklamı Geç
Advert

New Holland’tan Çiftçi Ziyaretleri

Baharın gelmesi ile birlikte Bafra Ovası’nın çiftçileri ziyaret edildi. New Holland Türk Traktör Bafra ve Sinop Bölge Bayi, Türkenler Motorlu Araçlar Ziraat Mak. San. ve Tic. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Türken, yönetim kurulu üyelerini de yanına alarak köylülerin ayağına kadar gitti.

New Holland’tan Çiftçi Ziyaretleri
New Holland’tan Çiftçi Ziyaretleri

Finans Müdürü Tevfik Türken, yedek parça ve Servis yetkilileri ile birlikte köy ziyaretlerine başladıklarını belirten Türken,  Bafra İlçesine bağlı Harız ve Kuşçular köylerine yaptı

 

Türkenler Motorlu Araçlar Ziraat Mak. San. ve Tic. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Türken,  geleneksel hale getirdikleri çiftçi ziyaretlerini, 2010 yılında  devam ettireceklerini söyledi.

 

Türken, “Firma, bayi ve müşteri üçgeninden oluşan güven halkası bölgedeki pazar payımızı yüzde 50’lerin üzerine çıkarmıştır. Kırk  yılı  aşkın esnaflık yaşamımızda bölge çiftçimizin gerek traktör gerek zirai ekipman ve biçerdöver ihtiyaçlarını kusursuz olarak yerine getirdiğimize inanıyorum. Bölge çiftçimize daha iyi hizmet verebilmek için oluşturduğumuz gezici servis ekibimizde 24 saat çiftçimizin hizmetindedir” dedi.

      

Şirketin Yönetim Kurulu Üyesi ve Finans Müdürü Tevfik Türken de, müşteriyle dostluklarının ürünü satana kadar değil, ömür boyu olduğunu ifade etti. Tevfik Türken, “Çiftçiler var oldukça bizlerde var olacağımıza inanıyorum. Bu yüzden çiftçilerimizin modernize edilmesi, becerilerinin artması adına New Holland Türk Traktör fabrikamızla ortaklaşa seminer düzenliyoruz.  Böylelikle aldıkları bilgiler sayesinde bölge ve yurt ekonomisine katkı vermelerini sağlıyoruz. Amacımız Türk çiftçisini ve tarımını Avrupa’da da yarışır hale getirmektir” dedi.

 

New Hollandcı Aile 

 

İlçeye bağlı Harız ve Kuşçular köylerindeki New Hollandcı ailelerden 

Hacı Şenol Tekin, Kaya Tekin, Erol Tekin, Abdül Kadir Tekin, Kadir Tekin ve   

Berati Tekin,  artık New Holland traktör ailesine katıldı.

 

Başta bayi güvencesi geldiğini hatırlatan Kuşçular köyü çiftçisi Berati Tekin, “Komşumuz New Holland traktör kullanıyordu. Traktörün toprağa tutunması, manevra kabiliyeti, elden debriyaj ve seri oluşundan son derece etkilendim. Yedek parça ve servis güvencesini de göz önüne bulundurarak kararımı verdim. Şükürler olsun benim de 2010 model New Holland Traktörüm oldu” şeklinde konuştu.


Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500