Reklamı Geç
Advert

DOĞTAŞIN 38. MOBİLYA MAĞAZASI HİZMETE AÇILDI

Bafra’da, 38. yılını kutlayan dünyaca ünlü Doğtaş Mobilya Şirketi 38. Mobilya mağazasını hizmete açtı.

DOĞTAŞIN 38. MOBİLYA MAĞAZASI HİZMETE AÇILDI
DOĞTAŞIN 38. MOBİLYA MAĞAZASI HİZMETE AÇILDI
Bu içerik 5720 kez okundu.
Advert

 

Bafra ilçesinin Köprübaşı Mevkii Bahçeler Mahallesinde hizmete giren Doğtaş Mobilya Bafra bayiinin hizmete açılış töreni ilgi gördü.          

Doğtaş Mobilya Bafra bayiinin açılışına Doğtaş Mobilya yönetim Kurulu üyesi ve Doğtaş Fabrika Genel Müdürü Şadan Doğan’da katıldı.        Açılışa; Bafra Kaymakamı Ayhan Boyacı, Doğtaş Mobilya yönetim kurulu üyesi ve Fabrika Genel Müdürü Şadan Doğan, Bafra Belediye Başkan vekili Salih Helvacı, Doğtaş yönetim kurulu üyeleri, Doğtaş Bafra Bayii İbrahim Siper, Bafra eski belediye başkanları, daire amirleri, İşadamları, siyasi parti temsilcileri, mesleki oda temsilcileri, sivil toplum örgütleri ve kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı.

Doğtaş Bafra Bayii İbrahim Siper törende yaptığı açılış konuşmasında,”Bafra’ya Doğtaş gibi bir markayı kazandırmanın mutluluğu içerisindeyim. Her zaman gelişme vizyonu ile yola devam eden ve müşterilerine kalitesiyle hitap eden noktaları görerek Bafra’ya bu markayı kazandırdık. Müşteri memnuniyeti üzerine kurulu ticari anlayışımızla, bir dünya markası olan Doğtaş Mobilya ortaklığı ile Bafra’ya yüksek bir kalite kazandırmanın mutluluğu içindeyiz” dedi.       

        Doğtaş Mobilya yönetim kurulu üyesi ve Fabrika Genel Müdürü Şadan Doğan ise,”38.yılını kutladığımız bu günlerde, Doğtaş 130 yurt içi bayi ve 75 yurt dışı satış noktası ile 1.200 direk çalışan ile 10 bin kişilik bir ailedir.  38.yılını kutlayan şirketimizin hedefi bu yılda yurt içi ve yurt dışında toplam 38 mağaza açmıştır. Temmuz ayına kadar 16 yurt içi ve 10 yurt dışı olmak üzere 26 mağazamızı açmış olacağız. Kaan hedefimizi ise yılsonuna kadar gerçekleştireceğiz. Doğanlar gurubu olarak başta Doğtaş olmak üzere, Doğtaş yatak, inşaat, turizm, mağazalar zinciri, sağlık, enerji, madencilik olmak üzere, ülkenin kalkınması, istihdamın yaratılması için çalışan genç dinamik bir yapıya sahiptir. Doğtaş Mobilya 200 bin metrekare açık ve 70 bin metrekare kapalı alana sahip üretim tesislerinde; 62 ülkeye ihracat yapan bir firma olup, ihracatta ülke 3. olmuş ve ödüllendirilmiştir. Doğtaş ürünleri ileri teknoloji ile üretim yapan tesislerinde, Türkiyede ilk defa şilink yani çift ambalaj sistemi ile paketlenip, tüketiciye ulaştırmaktadır “ diye konuştu.

        Bafra Belediye Başkan Vekili Salih Helvacı ise, törende yaptığı konuşmada, bu tür mağazaların Bafra’da açılmasının sevindirici olduğunu belirterek, emeği geçenlere teşekkür etti.        

Bafra Kaymakamı Ayhan Boyacı ise, rızk kapılarının Bafrada açılmasının sevindirici olduğunu belirterek,” Esnaf, tüccar bu tip açılışları gönülden alkışlar. Daima rekabet kaliteyi, fiyatlarda dengeyi getirir ve ticaret çeşitlenir. Sektörde, çeşitlilik her zaman kaliteyi yüceltir ve müşteriyi de çeker” dedi. Sektöre tavsiyeleri olduğunu Belirten Bafra Kaymakamı Ayhan Boyacı,” Uygun rekabet ortamında, uygun rekabet yapalım. Dürüst mal üretelim ve makul fiyata satalım. Büyük, küçük her türlü sektörden, meslektaşımızı, tüccarı, esnafı ve ticaret erbabını da destekleyelim ve paramızı güzel kazanalım” şeklinde konuştu.       

Bafra Müftüsü Burhan Keleşin açılış duasından sonra Bafra Kaymakamı Ayhan Boyacı Belediye Başkan Yardımcısı Salih Helvacı VE İbrahim Siper tarafından mağazanın açılışı yapıldı.           

        Daha sonra Bafra Kaymakamı Ayhan Boyacı, Doğtaş Mobilya yönetim kurulu üyesi ve Fabrika Genel Müdürü Şadan Doğan, Bafra Belediye Başkan vekili Salih Helvacı, Doğtaş Bafra Bayii İbrahim Siper, Bafra eski belediye başkanları, daire amirleri, açılışa davet edilen vatandaşlar Doğtaş mobilya Bafra şubesini birlikte gezdi. Tören ikramla sona erdi.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bilgi çağında bilgi üretmeliyiz
Bilgi çağında bilgi üretmeliyiz
KANAL  İSTANBUL PROJESİ
KANAL İSTANBUL PROJESİ