Reklamı Geç
Advert

BAŞKAN ZİHNİ ŞAHİN’E EMNİYET TEŞKİLATI’NDAN ZİYARET

Polis Haftası etkinlikleri kapsamında ve Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 170. yılı münasebetiyle ziyaretlerde bulunan Bafra Emniyet Müdürü Mustafa Yiğit, Belediye Başkanı Zihni Şahin’i de ziyaret etti.

BAŞKAN ZİHNİ ŞAHİN’E EMNİYET TEŞKİLATI’NDAN ZİYARET
BAŞKAN ZİHNİ ŞAHİN’E EMNİYET TEŞKİLATI’NDAN ZİYARET

İlçe Emniyet Müdürlüğü, Teşkilatın 170. Kuruluş Yılı münasebeti ile  etkinlikler düzenleyecek . Bu kapsamda Emniyet Müdürü Yiğit, Belediye Başkanı Sayın Zihni Şahin’i de etkinliklere davet ederek çiçek buketi takdim etti.

 

Emniyet Müdürü Mustafa Yiğit ziyarette şunları söyledi: “Başkanımız ve belediyemizden büyük destek görüyoruz. Bu nedenle Başkanımıza teşekkür ediyoruz., Meslektaşlarımızla birlikte daha güvenli ve modern bir Bafra için üzerimize düşen görevi cesaret ve fedakârlıkla yapmaya çalışıyoruz.

 

Polis teşkilatının 170. yılını kutlayan Belediye Başkanı Zihni Şahin ise şunları söyledi: ”Bafra’da olduğu gibi ülkemizin her yerinde emniyet mensuplarımız hizmetlerini kahramanca sürdürmektedir. İlçemizdeki Polis teşkilatımızla ve tüm emniyet mensuplarımızla  gurur duyuyoruz. Emniyet Müdürümüz Sayın Mustafa Yiğit ve şahsında tüm polislerimizin başarılarının devamını diliyor, Polis teşkilatımızın 170. yılını kutluyor, şehit düşmüş ve vefat etmiş tüm polislerimize Yüce Allah’tan rahmet diliyorum. Gazilerimize büyük bir şükranla sağlık ve mutluluklar temenni ediyorum. Emniyet Müdürümüz Sayın Mustafa Yiğit ve ekip arkadaşlarına bu nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum.“ dedi.

 

 Ziyarette Çocuk Bürosu Amiri Komiser Yardımcısı Mahmut Kurt, Trafik Büro Memuru Melek Türker, Personel Büro Memuru Ali Özeren ve Olay Yeri inceleme Grup Amiri Yakup Dere de hazır bulundu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500