Reklamı Geç
Advert

KAYMAKAM HALİS ARSLAN’A POLİS HAFTASI ZİYARETİ

İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Yiğit, Polis Haftasının 170. Kuruluş yıldönümü nedeniyle farklı birimlerde görevli polis memurlarıyla birlikte Bafra Kaymakamı Halis Arslan’ı makamında ziyaret ettiler.

KAYMAKAM HALİS ARSLAN’A POLİS HAFTASI ZİYARETİ
KAYMAKAM HALİS ARSLAN’A POLİS HAFTASI ZİYARETİ

Kaymakam Halis Arslan’ı ziyaret eden İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Yiğit, hafta boyunca yapılacak etkinliklerle ilgili bilgi verdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Bafra Kaymakamı Halis Arslan, tüm emniyet mensuplarının haftasını kutlayarak, “Öncelikle tüm emniyet personellerimizin Polis Haftası’nı tebrik ediyor ve görevlerinde başarılar diliyorum. Emniyet teşkilatımız özellikle son yıllarda çok önemli işlere imza attı ve atmaya da devam ediyor. İnşallah bu başarılı çalışmalar bundan sonrada devam edecektir.” dedi.

Polislik mesleğinin güzel ve kutsal bir meslek olduğuna vurgu yapan Kaymakam Halis Arslan, “Polislik mesleği yapılan iş anlamında çok önemli, güzel ve kutsal bir meslektir. Bu işin manevi boyutu çok büyük. Bu nedenle polisimizin yaptığı işleri önemsiyor ve polisimize sonuna kadar güveniyoruz. Çünkü güven olmadan güvenlik olmaz. Bizim buradaki en büyük amacımız temel hukuki otoriteyi sağlamaktır. Bu açıdan devlete ve polise güven ve önleyici kolluk işleri çok çok önemli. Ben bu vesile ile polis teşkilatımızın 170. kuruluş yılını ve emniyet mensuplarımızın haftasını kutluyor ve meslek hayatlarında ve yaşantılarında huzur, sağlık ve başarılar diliyorum.” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500