Reklamı Geç
Advert

Kılıç Kayınpeder oldu

Gazetemizin Haber Koordinatörü Yunus Kılıç'ın kızı Gonca Kılıç, Samsun Şehir Kulubünde düzenlenen görkemli bir nikah töreni Volkan Yıldırım ile hayatını birleştirdi

Kılıç Kayınpeder oldu
Kılıç Kayınpeder oldu

Gazeteniz Olay'ın Haber Koordinatörü Yunus Kılıç ve Gönül Kılıç'ın kızları Çocuk Uzmanı Dr. Gonca Kılıç, Özgür ve Metin çiftinin oğulları Ankara Dışkapı Hastanesi'nde Genel Cerrah Volkan Yıldırım ile hayatını birleştirdi.

 

Samsun Şehir Kulübünde gerçekleştirilen görkemli nikah töreninde genç çiftin nikah şahitliğini ise gelin ve damadın dayıları öğretmen Erol Turan ile öğretim görevlisi Mustafa Aras yaptı. Şehir kulübünde seçkin davetli topluluğunun katıldığı nikah merasiminde, genç çift bir ömür boyu mutluluk için 'Evet' dedi ve aynı yastığa baş koyacakları evlilik müessesesi için imzalarını attı.

 

Birleşik Medya Ailesi de Yunus Kılıç'ı en heyecanlı gününde yalnız bırakmadı. Gazeteniz Olay'ın Genel Yayın Yönetmeni Nusret Sağlam, Birleşik Medya Genel Yayın Koordinatörü Mahmut Erdoğan, Haber Müdürü Hilal Gamze Çakır ve Birleşik Medya Çalışanları da nikah merasimindeki yerlerini aldı. Genç çift, tebrikleri kabul ettikten sonra Samsun'daki nikah sona erdi. Çift, yaşamlarını sürdürecekleri Ankara'da da düğün törenlerini yapacaklar. 12 Eylül'de Akalın Gölbaşı düğün salonunda gerçekleştirilecek düğün merasimi ile çift, ailesine ikinci mutluluğu yaşatacak.

 

 

 

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500