Reklamı Geç
Advert

BAŞKANLARA ANLAMLI PLAKET

Bafra Fenerbahçeliler Derneği eski başkanlarından Turgut ŞAHİNOL ve halen dernek başkanlığı görevini sürdüren Resai YILMAZ’a dernek üyelerinin katılımıyla düzenlenen törende teşekkür plaketi verildi.

BAŞKANLARA ANLAMLI PLAKET
BAŞKANLARA ANLAMLI PLAKET

Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Resai YILMAZ: “Bafra Fenerbahçeliler Derneği’ne maddi ve manevi destekte bulunarak derneğe başkanlık yapmış arkadaşlarımıza birer plaket vermiştik. Sayın Turgut ŞAHİNOL arkadaşım o gün Bafra dışında bulunduğundan plaketini verememiştik. Yönetim kurulumuzun almış olduğu kararla bu akşam plaketini vermek üzere kendilerini davet ettik. Sağ olsun bizi kırmadı. Bize şeref verdiler. Biz de başkanlık yaptığı dönemde maddi-manevi destek vererek derneğimizin bugünlere gelmesinde sağladığı büyük katkılarından dolayı bu plaketi kendilerine takdim etmekten gururlu ve sevinçliyiz. Turgut ŞAHİNOL’a plaketini takdim ediyorum.” dedi.

          Turgut ŞAHİNOL’ da plaketini alırken yaptığı konuşmasında:“Sivil toplum örgütlerinde görev yaptığım dönemlerde çok plaketler, ödüller aldım. Bu plaketin bambaşka bir değeri var. Başkanlık yaptığım dönemlerde yaptığım hizmetlerden dolayı bu plaketin  bana verilmiş olması hizmetlerimin unutulmamış olduğunu gösteriyor. Başkanlık dönemimden sonra da her zaman derneğimizin çalışmalarında maddi ve manevi yanlarında oldum. Olmaya da devam edeceğim. Çok anlamlı bir  gecede bugün yönetimde bulunan arkadaşlarımın bizden sonra da  çok çok  iyi hizmetler yaptığını gördüm. Bunun içinde kendilerine teşekkür ederim. Son derece duygulandım ve mutlu oldum. Bizim bıraktığımız dönemden derneğimizi çok çok ileriye taşımışlar.Yönetim kurulunu ve başkanımızı kutluyor, hepinize sevgiler saygılarımı sunuyorum.” dedi.

Bafra Belediye Başkanı Zihni ŞAHİN: “Böyle sivil toplum örgütlerinde başkanlık yapmak, önemli bir zamanı ayırarak gönül vermek, maddi manevi katkıda bulunmak kolay olmuyor.Bu manada Fenerbahçeliler Derneği’ne uzun zaman hizmet edip başkanlık görevini üstlenmiş bunu da sürdüren muhtarımız Fenerbahçeliler Derneği Başkanımızı yapmış olduğu başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum.Teşekkür plaketini kendilerine veriyor,bundan sonraki  çalışmalarında başarılar diliyorum. Bafra Belediyesi olarak da yapacakları faaliyetlerde her türlü maddi-manevi desteği vererek yanlarında olacağımın sözünü veriyorum.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
74 GÜN SONRA İLK CUMA NAMAZI
74 GÜN SONRA İLK CUMA NAMAZI
BAFRA BELEDİYESİ İBADETE AÇILACAK CAMİLERİ DEZENFEKTE EDİYOR.
BAFRA BELEDİYESİ İBADETE AÇILACAK CAMİLERİ DEZENFEKTE EDİYOR.