Reklamı Geç
Advert

Bafra’dan Rektör Bilgiç’e Ziyaret

“Bafra İçin Hepimiz Sivil İnisiyatif” Dönem Sözcüsü Murat Bölükbaş, Bafralı işadamları Yavuz Kabaoğlu, Yavuz Muratoğlu, Hakan Karaali,Faik Turan ile Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fatma Aydın ve Doç. Dr. Hakan Aslan, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç’i makamında ziyaret etti.

Bafra’dan Rektör Bilgiç’e Ziyaret
Bafra’dan Rektör Bilgiç’e Ziyaret Admin

Rektör Bilgiç’le görüşen Dekan Aydın ve Bafralı işadamları, Bafra Turizm Fakültesi Kampüsü’nün çehresini değiştirecek projeler üzerine fikir alışverişinde bulundular. Bafra Turizm Fakültesi kampüs alanında kurulması planlanan botanik park ve oyuncak müzeleriyle ilgili hazırladıkları taslak projeyi Rektör Bilgiç’e sunan Bafra İçin Hepimiz Sivil İnisiyatifüyeleri Bafra Turizm Fakültesi Yerleşkesi’ni güzelleştirmek adına hazır olduklarını belirtti.

Rektör Prof. Dr. Sait Bilgiç ise Bafra Turizm Fakültesinin her geçen gün başta Bafra olmak üzere ilimize daha fazla katma değer yarattığını ifade ederek, “Fakültemizin geliştirilmesi ve kampüs alanının güzelleştirmesi projesine üniversite olarak her türlü desteği vermeye hazırız.” dedi. 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN KILIÇ: “GAZİLERİMİZE VEFA BORCUMUZ VAR”
BAŞKAN KILIÇ: “GAZİLERİMİZE VEFA BORCUMUZ VAR”
BAFRA'DA GAZİLER GÜNÜ TÖRENLE KUTLANDI
BAFRA'DA GAZİLER GÜNÜ TÖRENLE KUTLANDI