Reklamı Geç
Advert

SAĞLIKLA OYNAYANLAR

Allah her yarattığı kulunu güzel yaratmıştır. Çirkin insan yoktur, bakımsız insan vardır. Günümüz teknolojisinin ilerlemesiyle özellikle kadınlarımız kendilerini yenilemektedirler: Bir nevi bakım.

SAĞLIKLA OYNAYANLAR
SAĞLIKLA OYNAYANLAR Admin
Bu içerik 1458 kez okundu.
Advert

Acaba estetik güzellik merkezlerine ne kadar güvenmeliyiz? Bu konu da ayrı bir muamma. Geçenlerde televizyonda bir hemşirenin dudak dolgusunu yaptırdıktan sonra dudaklarının aşırı şekilde şişmesi hem cilt sorununun oluşmasına hem de yüz görüntüsünün bozulmasına neden oldu. Bu kişinin aynı zamanda psikolojisini de bozar. Bu tip şirketlerin çalışan elemanlarının caddelerde  broşürleriyle vatandaşı mekânlarına davet edip, paket programlara ikna edişlerini hayret ile izliyorum. Tabii ki, araştırma yapıp gitmek gerekiyor. Doktoru var mı, bu doktorlar ne kadar güven veriyor, estetisyenler ne kadar tecrübeli? Bir finansçı yeni mesleği olan estetisyenliğe yönelebilir mi? Bunca sene finansçılık yapmış, bir sene estetisyenlik kursu görmüş bir estetisysen ne kadar iyi bir cilt bakımı yapabilir?

         Merdiven altı diye tabir edilen yerlerde botoks ve dolgu yapılmaktadır. Halkımızın sağlığı ile oynayan bu işyerlerini ilgili makamlar mutlaka biliyorlardır  ve yahut da gözlerinden kaçıyordur.  Hiç vakit kaybetmeden bu tür sahtekârlıklara mani olmak ve ceza almalarını sağlamak gerekmektedir. İnsanlar  güzelleşmek, bakım yaptırmak için bir dünya para döküp, bu tip yerlere gitmektedirler. Tabii ki vatandaşımızın mağdur edilmemesi gerekiyor.

Okuyucularımızın mübarek Ramazan Bayramlarını kutlar, saygı ve sevgilerimi sunarım. 

Duygu Ladikli

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAFRA’DA “ÂŞIK” FİLMİ İLGİYLE İZLENDİ
BAFRA’DA “ÂŞIK” FİLMİ İLGİYLE İZLENDİ
Kursiyerlere sertifikaları törenle verildi
Kursiyerlere sertifikaları törenle verildi
Bursa Escort