Reklamı Geç
Advert

Veteranlar Futbol Turnuvası düzenlendi

Bafra'da 29 ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında "Veteranlar Futbol Turnuvası" düzenlendi

Veteranlar Futbol Turnuvası düzenlendi
Veteranlar Futbol Turnuvası düzenlendi Admin
Bu içerik 1045 kez okundu.
Advert

Bafra'da 29 ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Bafra Belediyesi tarafından 'Veteranlar' futbol turnuvası Bafra Yeni Şehir Stadyumu'nda düzenlendi

Bafra'da 29 ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Bafra Belediyesi'nin düzenlediği 'Veteranlar' futbol turnuvası Bafra Yeni Şehir Stadyumu'nda yapıldı.
Turnuvada konuşan Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, “Biz Cumhuriyeti sonsuza kadar korumaya ve yaşatmaya kararlıyız. Cumhuriyet ülkemizin ve milletimizin aydınlık geleceğidir. Cumhuriyetimizin 94. yılı kutlamaları kapsamında ilçe kaymakamlığımız ile koordineli birçok etkinlik düzenlemekteyiz. Bu etkinliklere Bafra Belediyesi olarak her türlü desteği vermekteyiz. Bu bizim asli görevimizdir. Bu bizim inanç ve düşüncemizin gereğidir. Cumhuriyetimiz milletimizin ortak değeridir. Cumhuriyetimizin coşku içinde kutlanması için Bafra olarak hep beraber seferber olduk' dedi.


Samsun Veteranlar, Trabzon Veteranlar ve Bafra Veteranlar olarak 3 takımın katıldığı turnuvada, Samsun Veteranlar, Bafra Veteranlar takımına 4-1, Bafra Veteranlar - Trabzon Veteranlara 5-1 yenildi.
turnuva sonunda Bafra Kaymakamı  Ali Fuat Türkel, Samsun AK Parti Milletvekili Av. Orhan Kırcalı, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin turnuvaya katılan ve turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçenlere plaket takdimi yaptı.
Turnuvaya, Bafra Kaymakamı Ali Fuat Türkel,  AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafra Emniyet Müdürü Hikmet Demirci, AK Parti İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven, CHP İlçe Başkanı Nihat Oktay, Bafra Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu, Bafra TSO Başkanı Göksel Başar, Bafra Genç İş Adamları Derneği Başkanı Alper Güngör ve çok sayıda davetli katıldı. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cengiz Baygül Bafra Kan Alma Birimi açıldı
Cengiz Baygül Bafra Kan Alma Birimi açıldı
Kalkınmanın temeli eğitim
Kalkınmanın temeli eğitim
Bursa Escort