Reklamı Geç
Advert

BOCCE TÜRKİYE ŞAMPİYON BAFRA HUZUREVİ VALİLİK ZİYARETİ' NDE

Bir süre önce Muğla' nın Fethiye ilçesinde sona eren, Türkiye Bocce Turnuvası, Yetişkinler Kategorisi' nde; Osmaniye Özden Huzurevi' ni 12- 4 yenerek Türkiye Şampiyonu olan ve büyük bir başarıya imza atan; Bafra 75. Yıl Bocce Takım oyuncuları, Huzurevi Müdürü Nusrat Yılmaz ve Antrenör Özcan Deniz; Özcan Deniz ile Şahin Dursun, Cevat Alver, Mustafa Altay, Ferhat Öztürk ve Hamit Topal’dan oluşan Bocce takımı oyuncuları Samsun Valisi Osman KAYMAK' ı makamında ziyaret ettiler.

BOCCE TÜRKİYE ŞAMPİYON BAFRA HUZUREVİ VALİLİK ZİYARETİ' NDE
BOCCE TÜRKİYE ŞAMPİYON BAFRA HUZUREVİ VALİLİK ZİYARETİ' NDE Admin

Bafra 75. Yıl Huzurevi Bocce Takımı'nın ziyaretinden son derece mutlu olduğunu belirten Samsun Valisi Osman Kaymak; yaptığı konuşmasında, "Türkiye’nin çeşitli illerinden birçok huzurevinin katıldığı şampiyonada, birinci olan sizleri Samsun'umuz adına öncelikle tebrik ediyorum.  İlin Valisi olarak ben de sizlerle gurur duyuyorum. Sizler; sporun insan yaşamındaki önemini bir kez daha kanıtlayarak, örnek bir davranış sergilediniz. İnşallah daha nice başarılar kazanırsınız. Sizlere sağlıklı bir yaşam diliyorum.” dedi.

 Ziyaretin sonunda Samsun Valisi Osman Kaymak, Bafra 75. Yıl Huzurevinde kalan Bocce Takımı sporcularına çeşitli hediyeler verdi.

  Ziyarette ayrıca, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Tekin Balcı da hazır bulundu

Oktay ZERRİN- Samsun

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BİROL BİRCAN’IN KAYINPEDERİ MUSTAFA VURAL VEFAT ETTİ
BİROL BİRCAN’IN KAYINPEDERİ MUSTAFA VURAL VEFAT ETTİ
Göksel BAŞAR'IN  RAMAZAN BAYRAMI  KUTLAMASI
Göksel BAŞAR'IN RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMASI