Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

OKTAY ZERRİN' DEN 2018 YENİ YIL MESAJI

Mutlu, müreffeh ve istikrarlı, Büyük TÜRKİYE arzusuyla, Aziz Türk Milleti'nin 2018 Yeni Yılını en içten dileklerime kutlarım.

OKTAY ZERRİN' DEN 2018 YENİ YIL MESAJI
OKTAY ZERRİN' DEN 2018 YENİ YIL MESAJI Admin

Samsun Ayvacık doğumlu, aslen Bafralı olup Samsun Atakum' da ikamet eden şair, yazar, emekli öğretmen ve gazeteci Oktay ZERRİN; yeni yıl mesajı yayınladı. Mesaj şöyle:

" 2017 yılında da önceki yıllarda olduğu gibi; Milletimiz birçok konuda önemli badireler atlatmış, başta ekonomik kriz, işsizlik, insan hak ve hukuku, basın özgürlüğü, 15 Temmuz ve Kudüs  olayları,ABD Vize Sorunu gibi hiç de arzu edilmeyen bazı olaylar yaşanmıştır.

Hızla glabolleşen dünyamız insanları; hırs, kin, kadına şiddet, çocukların istismara uğraması, trafik kazaları, millî ve manevi değerlerin suiistimal edilmesi ve zaman zaman yaşanan siyasi uyumsuzluklar gibi birçok konuda maalesef arzu edilen seviyede ve olumlu düzeyde çözüme tam erişilememiş hususlar arasında;2018 Yılı'na bu özellikleriyle damga vurmuştur.

Dileğimiz; savaşsız, krizsiz, sevgi ve saygıya dayalı bir eğitim ve insanca, özgür, farklı düşüncelere demokrasinin ruhundan var olan ve özünde sevgiye, saygıya dayalı hakça bir düzenin tesis edilerek; herkese vatandaş, bir insan olarak adilane değer ve fırsat verildiği, huzur dolu, terörden uzak, ekonomimiz de zirve yapmış, milli ve manevi değerlerimize saygılı ve eşit ölçüde bir anlayış içersinde mutlu, müreffeh ve istikrarlı, Büyük TÜRKİYE arzusuyla, Aziz Türk Milleti'nin 2018 Yeni Yılını en içten dileklerime kutlarım. Saygımla.

Oktay ZERRİN- Şair, yazar,MESAM Üyesi

Oktay Zerrin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KAPIKAYAFEST BU YIL BAMBAŞKA
KAPIKAYAFEST BU YIL BAMBAŞKA
BAFRA BELEDİYE BAŞKANI HAMİT KILIÇ’IN KIBRIS HAREKÂTININ 45.YIL DÖNÜMÜ MESAJI
BAFRA BELEDİYE BAŞKANI HAMİT KILIÇ’IN KIBRIS HAREKÂTININ 45.YIL DÖNÜMÜ MESAJI