Reklamı Geç
Advert

PETEK PROJE 20. YAŞINI KUTLADI

Bir Bafra sevdalısı olan PETEK PROJE A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Dursun TEKİNER, eşi Mimar Zuhal TEKİNER, oğlu İnşaat Yüksek Mühendisi Alican TEKİNER ve firma çalışanları ile birlikte şirketlerinin 20. yılını doldurmalarının heyecanını Ankara merkez ofislerinde kutladılar.

PETEK PROJE 20. YAŞINI KUTLADI
PETEK PROJE 20. YAŞINI KUTLADI Admin

Bafra’mız için her zaman farklı ve faydalı hizmetlerin oluşmasını düşünen firma sahibi Dursun TEKİNER, bu günlere gelmesinde büyük desteği olan babası ve eski Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Özcan TEKİNER’ e bir kez daha teşekkürlerini sundu.

Bugün, Türkiye’de ve dünyada mühendislik ve müşavirlikte geldikleri noktadaki başarılarında, eşi Zühal TEKİNER ve oğlu Alican TEKİNER’ in emeklerinin ve desteklerinin de çok önemli olduğunu söyledi.

PETEK PROJE, dünya ve Türkiye’de hazırladığı Baraj, Sulama, Karayolu, Köprü, Tünel  ve Enerji projeleriyle kendilerinden söz ettirmeyi başarmıştır. Son günlerde, yurt içi ve yurt dışı için hazırladığı projeleri ile emsallerinin dikkatlerini üzerine toplamıştır.

Her geçen gün büyüyen kadrosu ve tecrübesiyle PETEK PROJE A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Dursun TEKİNER, Bafra için yapılmasını istediği ve bu düşünceyle planladığı Bafra Hidroelektrik Santrali ve Yeni Çetinkaya Yaya Köprüsü gibi hizmetlerin gerçekleşmeleri için gerekli mühendislik hizmetlerini verebileceklerini ifade etti.

Tekiner, Bafra gibi müstesna bir bölgenin, Türkiye ve dünya üzerinde çok daha verimli ve zengin olması gerektiğini, Bafra’nın konumuna bakıldığında geçmişinden gelen değerlerin unutulmayacak, her zaman hatırlanması ve sürdürülebilir olması gerektiğini, Bafra’nın şu an için olması gereken noktada olamamasının üzüntüsünü yaşadığını belirtti.  Bafra'nın geçmişte il olma planlarını yaparken, günümüzde bulunduğu noktayı hak etmediğini düşündüğünü, eğitim, kültür ve spor,  ekonomide  geldiği noktanın içini sızlattığını söyledi.

Tekiner, "Bafralı Bafra’dan ayrılmayı değil, Bafra’ya dönmeyi düşünmeli." diyerek Bafra’nın ülkemizde çok daha tercih edilen yerleşim alanları içinde görmenin en samimi temennisi olduğunu ifade etti. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GELENEKSEL 16.SÜNNET ŞÖLENİ YARIN
GELENEKSEL 16.SÜNNET ŞÖLENİ YARIN
ÜÇ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANININ  GÖREVDEN ALINMASI
ÜÇ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANININ GÖREVDEN ALINMASI