Reklamı Geç
Advert

SAMSUN İÇİN YAKILACAK ATEŞE KIVILCIM OLMAK İSTEDİM

Bafralı hayırsever işadamı ASTAŞ HOLDİNG Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı H. Kaya Aşcı, "Samsun’umuz için kıvılcımları alevlere dönüştürebiliriz. H. Kaya Aşcı olarak bu platformda bir kıvılcım olmak istedim." dedi

SAMSUN İÇİN YAKILACAK ATEŞE KIVILCIM OLMAK İSTEDİM
SAMSUN İÇİN YAKILACAK ATEŞE KIVILCIM OLMAK İSTEDİM Admin

ASTAŞ HOLDİNG Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı H. Kaya Aşcı, Ankara'da kuruluşu yapılan Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Platformu ilk toplantısının ardından yeni yıl için geldiği Bafra'da yaptığı açıklamada, "Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Platformu'nun kurulmasıyla birlik ve beraberliklerimizin daim olacağına kanaatim sonsuzdur. Samsunlulardaki birlik ve beraberlik ruhu ile Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Platformu oluşmuştur. Platformumuz, ülkemize ve Samsun’umuza hayırlı olsun." dedi.

'KIVILCIM ATEŞE DÖNÜŞSÜN'
H. Kaya Aşcı, "Ankara, Samsun, Bursa, İstanbul ve diğer illerimizde yer alan Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileriyle Ankara'da bir araya gelerek, Samsun ve Samsunluyu ilgilendiren konularda güç birliği oluşturacak bir platform oluşturduk. Bizler her ne kadar gurbette iş hayatını sürdürüyorsak da doğduğumuz şehri, İlk adımın atıldığı, kurtuluş meşalesinin yakıldığı Atatürk'ün şehri Samsun'umuzu unutmuyoruz. Biz Samsun aşığıyız. Samsun sevdalısıyız. H. Kaya Aşcı olarak bu platformda bir kıvılcım olmak istedim. Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Platformu olarak yaptığımız çalışmalar sonucu Samsun’umuz için kıvılcımları alevlere dönüştürebiliriz.  Her şey güzel Samsun’umuz içindir." dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GELENEKSEL 16.SÜNNET ŞÖLENİ YARIN
GELENEKSEL 16.SÜNNET ŞÖLENİ YARIN
ÜÇ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANININ  GÖREVDEN ALINMASI
ÜÇ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANININ GÖREVDEN ALINMASI