Reklamı Geç
Advert

BAFRA ŞİİR KULÜBÜ BAŞKANI ESEN' DEN NEVEKA BAŞ' A ÖVGÜLER

Bafra Musiki Cemiyeti, Şiir Kulübü Başkanı ve şair Fatma Hatun ESEN; Bafra Gazipaşa Mahallesindeki Bafra Konservatuarı olarak kullanılması amacıyla binasını bağışlayan Neveka Baş' a, bu onurlu ve anlamlı jesti için teşekkür edip övgüler yağdırdı.

BAFRA ŞİİR KULÜBÜ BAŞKANI ESEN' DEN NEVEKA BAŞ' A ÖVGÜLER
BAFRA ŞİİR KULÜBÜ BAŞKANI ESEN' DEN NEVEKA BAŞ' A ÖVGÜLER Admin

Konservatuarın açılışında Bafra Kaymakamı Ali Fuat TÜRKEL, Bafra Belediye Başkanı Zihni ŞAHİN, Ak Parti Samsun Mietvekili Orhan KIRCALI ve Konservatuar binasını bağışlayan Neveka BAŞ , Bafra Musiki Cemiyeti Başkanı Namık ANARAT ile çok sayıda Protokol ve davetliler ile vatandaşlar katılmışlardı.

Müdürlüğünü Ayşegül COŞAR' ın yaptığı Bafra Belediyesi Hüseyin BAŞ ( Hacıbaşoğlu ) Bafra Konservatuarı' nda şiir, müzik, sanat gibi birçok konuda çalışmalar devam ediyor.

Bafra Şiir Kulübü Başkanı, şair Fatma Hatun ESEN, Konservatuar binasını bağışlayan Neveka BAŞ için şöyle dedi:

" İlkeli, insancıl , çalışkan , mütevazi; sahip olduğu değerleri, toplumsal kazanımlar amacı ile hazırlanan projelere sunan bir  hanfendi.

Öncelikle çocukların eğitimi, kadınların iş sahibi olması ve yaşlıların bakımları konularına önem veren bir hanımefendi. Çağımızın tüm sorunlarına hassasiyet gösteren ve çözümler hedefleyen bilinçli bir hanımefendi.

Kendisi Bafra'nın kültürel gelişimi için büyük bir şans .

Saygı , hayranlık ve şükranla anılacak işlere attığı imzalar için minnettarız . Bafra Belediyesi, Hüseyin Baş ( Hacıbaşoğlu ) Konservatuvar binasını Bafra"ya kazandıran Nevenka Baş hanımefendi, teşekkürler. "

Oktay ZERRİN- Bafra

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GELENEKSEL 16.SÜNNET ŞÖLENİ YAPILDI
GELENEKSEL 16.SÜNNET ŞÖLENİ YAPILDI
Bafra OSB Doğalgaz’a Kavuşuyor
Bafra OSB Doğalgaz’a Kavuşuyor