Reklamı Geç
Advert

METİN GENÇÇAKIR GÜVEN TAZELEDİ

Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Olağan Genel Kurul toplantısı yapıldı.

METİN GENÇÇAKIR GÜVEN TAZELEDİ
METİN GENÇÇAKIR GÜVEN TAZELEDİ Admin

Bafra Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığı'nın Genel Kurul toplantısı Şoförler ve Otomobilciler Odası toplantı salonunda gerçekleştirildi.

     

            Genel Kurul'da divan başkanlığına Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Genel Başkanı Fevzi Apaydın oy birliği ile seçildi. Katip üyeliğine Alaçam Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Aydoğdu,  Halim ceylan ve Mehmet Yıldız Seçildi.

      

            Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan genel kurulda,  Divan Başkanı Apaydın,"Ben yıllardır  oda ve kooperatif başkanlığında bulundum. Sizler gibi kooperatifine sahip çıkan, yüzlerce üyesi ile salonları dolduran öyle coşkulu, heyecanlı genel kurul az gördüm. Sizleri tebrik ederim" dedi.

 

            Denetim raporları, bilanço, gelir gider raporları Bafra Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Müdürü Burhan Babal tarafından okunarak genel kurul üyelerince oy birliği ile kabul edildi.

 

            Bafra Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Metin Genççakır genel kurulda yaptığı konuşmada,''Esnafımızın sorunlarını yakinen bilen bir kişiyim. Ben sizler için varım. Kooperatif ortaklarımız kooperatifimize olan borçlarını ödeme gayreti içerisinde olmuşlardır. Fakat bu gayretlerine rağmen bazı üyelerimiz vadesinde ödemelerini yapamamışlardır. Üyelerimizin borçlarının takibe düşmemeleri için kendilerini telefonla arayarak ,''Bize gelin, size yardımcı olalım. Sorununuzu çözelim.'' diyoruz. Bugüne kadar her üyemize kanunların bize verdiği yetkileri kullanarak elimizden gelen yardımı sağladık. Hiç bir üyemiz bize yardımcı olmadınız diyemez. 44 Yıllık Başkanlık dönemimde hiçbir esnafımızın kalbini kırmadım.  Bafra'da Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi başkanlığını yaptım. Beni bu göreve layık gördünüz bugün ilkgünün heyecanı içersindeyim. Bu heyecan benden hiç kaybolmadı. Sizlere hizmet vermekten onur duyuyorum. Genel Kurulumuza Bafra ve Bafra Dışından katılan misafirlerimize ve üyelerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

 

            Bafra Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin seçiminde divan Metin Genççakır'ın yönetim listesinden başka aday çıkmadığından Metin Genççakır'ın yönetim ve denetim kurulu üyelerinin isimleri okunarak kongrede açık oylamayla genel kurula sunuldu. Oylama neticesinde Metin Genççakır'ın başkanlığındaki liste oy birliğiyle kabul edildi.

 

Yönetim kurulu üyeleri şöyle oluştu.

Metin Genççakır Başkan

Haydar Sarı, İmdat Akay, Doğan Karafazlıoğlu, Ahmet Soylu

Denetim Kurulu Üyeleri

Ali Şencan, Ahmet Can

 

            Bafra Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi başkanı olarak 44 Yıl Hizmet veren Metin Genççakır'a hizmetlerinden dolayı Bafra Lokantacılar Odası Başkanlığı Adına Doğan Karafazlıoğlu ve Bafra Berberler ve Kuaförler Odası Adına İfaket İpek Çelebi Metin Genççakır'a plaket taktim ettiler.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BİROL BİRCAN’IN KAYINPEDERİ MUSTAFA VURAL VEFAT ETTİ
BİROL BİRCAN’IN KAYINPEDERİ MUSTAFA VURAL VEFAT ETTİ
Göksel BAŞAR'IN  RAMAZAN BAYRAMI  KUTLAMASI
Göksel BAŞAR'IN RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMASI