Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

NEYZENCE VE GÖNÜLCE OKURLARLA BULUŞTU

Bafra'nın Kolay eşrafından, ünlü neyzen ve hiciv şairi Neyzen Tevfik KOLAYLI' nın da akrabası olan şair ve araştırmacı yazar İdris ANARAT, piyasaya çıkan 2 yeni kitabının imza ve söyleşi gününde okurlarıyla buluştu.

NEYZENCE VE GÖNÜLCE OKURLARLA BULUŞTU
NEYZENCE VE GÖNÜLCE OKURLARLA BULUŞTU BafraHaber

Eğitimci Sema Kulengir ERDAL' ın sunduğu İdris Anarat' ın imza günü, 3 Mart Cumartesi günü, saat 14. 00' de, Bafra Aslanlı Konak' ta gerçekleşti. Şair Anarat; piyasaya çıkan " Gönülce " ve " Neyzence " adlı 2 yeni kitabını okurları için imzaladı.

İdris Anarat' ın imza gününe; Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafra TSO Başkanı Göksel Başar, Bafra Musiki Cemiyeti Başkanı Namık Anarat, Bafra Hasan Çakın İlçe Halk Kütüphanesi Müdürü Şaban HÜRYAŞAR, Bafra ADD Başkanı Fazilet CANIGÜR, A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Ali YILDIZ, Bafra GİAD Başkanı Alper Güngör, İş adamı Turgut Şahinol, Araştırmacı Yazar Kemal Kopuz, Samsun On dokuz Mayıs ilçe şairi Alaeddin Dursun, Bafralı şair, yazar, emekli öğretmen ve gazeteci Oktay Zerrin, Samsun OMÜ Vakfı Koleji Müdürü Mustafa Kurt, Samsun Atakum' dan Nurettin Özkaya, BAKAV TSM Korosu Şefi, bestekar Celalettin DEMİR, Edebiyat Nöbeti Dergisi' nden Celal KARACA, Bafra'dan Halk Şairi Birfani mahlaslı Mehmet Alan, Araştırmacı Yazar emekli öğretmen Ali Ak, Okul Müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda okuyucu ile Basın Mensupları katıldı.

Bafra Musiki Cemiyeti Başkanı Namık Anarat; İmza Günü olan şair ve araştırmacı yazar İdris Anarat, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafra Musiki Cemiyeti Şiir Kulübü Başkanı, şair Fatma Hatun Esen sırayla bir konuşma yaptılar.

İmza Günü' ne katılan şairlerden Oktay ZERRİN, Alaeddin DURSUN, Birfani Mehmet Alan, Cemile ÇELEBİ, Bafra Musiki Cemiyeti Şiir Kulübü Başkanı, şair Fatma Hatun ESEN ve diğer konuklar İdris ANARAT' ın yeni " GÖNÜLCE " adlı şiir kitabından seçtikleri şiirleri seslendirdiler.

 Programın minik konuğu Ayşe Melek de " Mini mini bir kuş konmuştu " adlı sevilen şarkıyı başarıyla seslendirip konuklardan bol alkış aldı. Programa katılan bazı konuklar da İdris Anarat ile ilgili ilginç anılarını dile getirip onun şiirlerini okudular.

Şair ve Araştırmacı Yazar İdris ANARAT, bu mutlu gününde kendisini yalnız bırakamayan ve programda emeği geçen herkese teşekkür etti.

Program, imza günü ve toplu fotoğraf çekimleriyle sona erdi.

 

jlgsplat72thigqfze1n.jpg

7wcin66m6ije7doz0z1k.jpg

ok2dfwmc0526b4lxgj.jpg

nuy7b1hrdcbakxjowp5.jpg

uubzrt2sezmiblhtimks.jpg

jf0p9btw12qtldkdqz8.jpg

d0rdqe0a1zrzbmew3cv9.jpg

32eblfr1p5tpzftbqa4.jpg

z3k4fvzfawerk9x2chqg.jpg

j26dlu5l1103xankznbi.jpg

9fptm0dzc7ktqdbzqwz.jpg

9ymxy5n7gk7a1sr3d33f.jpg

3xqz0g3uxo37u7ivnpr.jpg

bdpsg1v8t51e2notg55.jpg

artwzpmieecpo1xo27z9.jpg

49izfp7f0gcr882rufm.jpg

 

7dm8kcyjcueu8s3eh5.jpg

mfsuphwrpadefi5z31e.jpg

 

İDRİS ANARAT İMZA GÜNÜ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KIBRIS GAZİLERİNE BERAT VE MADALYALARI TEVCİH EDİLDİ
KIBRIS GAZİLERİNE BERAT VE MADALYALARI TEVCİH EDİLDİ
BAFRALILAR ÇOK MEMNUN
BAFRALILAR ÇOK MEMNUN