Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

FATİH BİŞGİN' İN ÖRNEK BAFRA SEVGİSİ

Yıllarca Bafra' da öğretmenlik ve idarecilik yapan Fatih Bişgin, şimdi Bilecik İçköy Ortaokulunda müdür olarak görev yapıyor.

 FATİH BİŞGİN' İN ÖRNEK BAFRA SEVGİSİ
 FATİH BİŞGİN' İN ÖRNEK BAFRA SEVGİSİ Admin

Başarılı bir eğitimci olan Bafralı hemşerimiz Fatih Bişgin 1985 yılında Bafra Atatürk Ortaokulunda ardından 1987 yılında, şimdi adı Atatürk Anadolu Lisesi olan Bafra Lisesine atandı.

Bişgin, 2006' da Bilecik Bozüyük' e atanmış olup halen bu ilçedeki İçköy Ortaokulunda müdür olarak görevine devam etmektedir.

Eşi Neşe Bişgin de yıllarca, şimdi Mehmet Akif Ersoy İlkokulu olan Bafra Fatih Ortaokulunda anasınıfı öğretmeni olarak görev yaptı. Bilecik Bozüyük, İçköy Ortaokulu Müdürü Fatih Bişgin' in oğlu Alper Demir dökümde, kızı Yağmur ise Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Kamu Yönetimi son sınıfta öğrenci. Kızı Yağmur Bafra' da, oğlu Alper ise Vezirköprü' de doğdu.

Başarılı Bafralı eğitimci Fatih Bişgin şöyle dedi:

" 3 yıldır Bilecik Bozüyük İçköy Ortaokulunda Müdür olarak görev yapıyorum.Bafra  benim ikinci memleketim. Beni burada Bafralı diye biliyorlar. Amasya doğumluyum. İlk, orta ve liseyi Amasya' da okudum.

Bilecik Bozüyük İçköy Ortaokulu Bocce Müsabakalarında Büyük Kızlar ve Büyük Erkekler' de Bilecik İl Birincisi olarak büyük bir başarıya imza attılar. Bu başarıyı bizlere yaşatan değerli sporcu öğrencilerimize ve öğretmenlerine teşekkür eder, kutlarım.

Bafra sevgisi bende ve ailemde önemli bir yer tutar. O yüzden ya Amasya' ya dönerim ya da yüzde yetmiş Bafra olur diye düşünüyorum. Bafra'nın yeri benim için ayrıdır. Zira Bafra' da çok dostum ve arkadaşım oldu.Hepsini ve Bafra'yı ailece çok özledik. Kısmetse yine buluşuruz inşallah. Hepiniz de sağ olun. Bafra' ya sevgiler ve selamlar gönderiyoruz. "

Oktay ZERRİN- Bafra

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Gökhan ŞAHİN     2018-04-08 Hocam siz her zaman bekleriz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAFRALILAR ÇOK MEMNUN
BAFRALILAR ÇOK MEMNUN
BAFRA 15 TEMMUZ DEMOKRASİ ve MİLLİ BİRLİK GÜNÜ’ NDE BULUŞTU
BAFRA 15 TEMMUZ DEMOKRASİ ve MİLLİ BİRLİK GÜNÜ’ NDE BULUŞTU