Reklamı Geç
Advert

Bafra'da Polis'lerden Kızılay’a kan bağışı

Bafra Emniyet Müdürlüğü personeli, Emniyet Teşkilatının 173. kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında Kızılay’a kan bağışında bulundular.

Bafra'da Polis'lerden Kızılay’a kan bağışı
Bafra'da Polis'lerden Kızılay’a kan bağışı Admin

Bafra Cengiz Baygün Kan Alma Biriminde Bafra Cumhuriyet Başsavcısı Turgut Türkmen, Bafra İlçe Emniyet Müdürü Hikmet Demirci ve İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli 50 personel kan bağışında bulundu.


Bafra Emniyet Müdürü Hikmet Demirci yaptığı açıklamada, "Teşkilatımızın kuruluşunun 173. kuruluş yıldönümü etkinliklerinden dolayı emniyet güçleri ve polis teşkilatı olarak yurdumuzun savunmasında nasıl canımızı feda etmekten çekinmiyorsak, milletimizin sağlığı için de Kızılay'a kan bağışında bulunduk. ” dedi.


Bafra Cumhuriyet Başsavcısı Turgut Türkmen, “Türk polisi, Türk güvenlik güçleri gerektiği zaman Afrin’de kan verdiği gibi biz de kan merkezinde toplum sağlığı için kan verdik.” diye konuştu.
 

Kızılay Şube Başkanı Osman Genç ise, “Polis Teşkilatının 173. kuruluş yıldönümü münasebetiyle Cumhuriyet Başsavcımız ve Emniyet Müdürümüz ve Polislerimizin destekleriyle yapılan kan bağışı bizi mutlu etmiştir. Bir kan, üç can kurtarmaktadır. Sağlıklı vatandaşlarımızı kan vermeye davet ediyorum.”  dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500