Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Teknik Lise Öğrencilerinden Başkan Başar’a Ziyaret

Şehit Erkut Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Bafra TSO’nun çalışmaları hakkında bilgiler almak üzere Başkanı Göksel Başar’ı ziyaret etti.

Teknik Lise Öğrencilerinden Başkan Başar’a Ziyaret
Teknik Lise Öğrencilerinden Başkan Başar’a Ziyaret Admin

Karşılıklı sohbet havasında geçen ziyarette öğrenciler Başkan Başar’a Bafra Ticaret ve Sanayi Odasıfaaliyetleri hakkında merak ettiği soruları yönelttiler.

Başkan Göksel Başar Teknik Lise öğrencilerine Ticaret ve Sanayi Odasının faaliyetlerini hayata geçirmek istedikleri projeleri hakkında bilgiler aktardı.

Başkan Başar konuşmaların ‘Bafra’mız kalkınması için en öncelikli konuların başında gelen Sera ve Medikal Organize Sanayi bölgeleri konusunda yoğun çalışmalarımız devam ediyor. Yeni Organize Sanayi Bölgelerinin kurulması ve mevcut OSB’mize kazandıracağımız firmaların teknik personel ihtiyaçlarının sağlanması bölgemizin kalkınması ve istihdama katkı sağlamamız için siz Teknik Lise öğrencilerimize önemli sorumluluklar düşmektedir. Günümüzün bilgi ve teknoloji çağına uyum sağlamak ve kendinizi geliştirmek için çalışmaktan vazgeçmemelisiniz. Gerçekleştirmiş olduğunuz ziyaretten dolayı Okul Müdürümüz Halil Uncu ve saygıdeğer öğretmenlerimiz başta olmak üzere hepinize teşekkür ederim’ dedi.  

Gerçekleşen ziyaret programına; Bafra TSO Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Başar, Genel Sekreter Talip Şahin, Şehit Erkut Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Halil Uncu, Okul öğretmenleri Taner Coşkunsoy, Suna Kırca, Yasemin Kocaoğlu Gök, Nebahat Aytünür ve okul öğrencileri katıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KIBRIS GAZİLERİNE BERAT VE MADALYALARI TEVCİH EDİLDİ
KIBRIS GAZİLERİNE BERAT VE MADALYALARI TEVCİH EDİLDİ
BAFRALILAR ÇOK MEMNUN
BAFRALILAR ÇOK MEMNUN