Reklamı Geç
Advert

BAFRA'DA TİYATRO COŞKUSU SÜRÜYOR

Bafra Belediyesi'nin düzenlediği sosyal, sportif, sanatsal ve kültürel etkinlikler bütün hızıyla devam ediyor.

BAFRA'DA TİYATRO COŞKUSU SÜRÜYOR
BAFRA'DA TİYATRO COŞKUSU SÜRÜYOR Admin

Bafra Belediyesi'nin düzenlediği sosyal, sportif, sanatsal ve kültürel etkinlikler bütün hızıyla devam ediyor. Düzenlenen etkinlikler başta öğrenciler olmak üzere, sanatseverler ve ilçe halkı tarafından takdirle karşılanıyor. Bafra Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü çocukların kişisel, sosyal ve kültürel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla tiyatro oyunları sergiliyor. Öğrenciler ve Bafralılar etkinliklere büyük ilgi gösteriyor.

2001 yılından bu yana ücretsiz tiyatro oyunları sergileyen ETİ Çocuk Tiyatrosu Bafra Belediye Kültür Merkezi'nde “Kırmızı Başlıklı Kız” adlı oyunu sergiledi. Çocukların büyük beğenisini toplayan “Kırmızı Başlıklı Kız” oyunu, Bafra Belediyesi Kültür Merkezi’nde, 26-27 Nisan 2018 tarihlerinde 15.30 ve 17:30 saatlerinde dört seansla çocuklarla buluştu.  2017-2018 sezonunda da seyircisiyle buluşan Charles Perrault’un eserinden uyarlan Kırmızı Başlıklı Kız oyununun temelinde; büyüklerin sözünden çıkmanın ve doğru yoldan ayrılmanın ne kadar çok soruna yol açabileceğinin yanı sıra, tanınmayan kişilere karşı da dikkatli olunması gerektiği anlatılıyor.

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin,  kültür ve sanat faaliyetlerine ara vermeden devam edeceklerini ve bu anlamda düzenlenen tüm etkinliklere de destek vermeyi sürdüreceklerini söyledi.

 

Bafra Belediyesi ETİ TİYATRO
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GELENEKSEL 16.SÜNNET ŞÖLENİ YARIN
GELENEKSEL 16.SÜNNET ŞÖLENİ YARIN
ÜÇ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANININ  GÖREVDEN ALINMASI
ÜÇ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANININ GÖREVDEN ALINMASI