Reklamı Geç
Advert

Kurumahmut Milletvekilliği Aday Adaylığı İçin Başvurusunu Yaptı

Abdullah Kurumahmut Milletvekilliği Aday Adaylığı İçin Başvurusunu Yaptı

Kurumahmut Milletvekilliği Aday Adaylığı İçin Başvurusunu Yaptı
Kurumahmut Milletvekilliği Aday Adaylığı İçin Başvurusunu Yaptı Admin

Milletvekili aday adaylığı başvurusunu AK Parti İl Başkanlığına teslim eden iş adamı ve inşaat mühendisi Abdullah Kurumahmut 24 Haziran 2018 genel seçimlerinde AK Parti’den Milletvekilliği aday adaylığı için resmi başvuruyu yaptığını belirtti.

Aday adaylığına ilişkin değerlendirmelerde bulunan Abdullah Kurumahmut, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

Türkiye'nin ve Halkımızın yegane ümidi partimizin 15 Yıllık hizmet serüveninde Türkiyemizi çağın ötesine taşıyarak muasır medeniyet seviyesinin üstüne çıkarma mücadelemizde dünyanın en saygın siyasetçisi ve ülkemizin en dirayetli lideri Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte; azim ve kararlılığını bozmadan her zorluğa inançla katlanarak en ağır yükü taşıyan kıymetli dava arkadaşlarım. Hanımefendi kardeşlerim,beyefendi kardeşlerim ve basınımızın güzide temsilcileri sizleri en kalbi duygularımla selamlıyorum.

Allahın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun diyorum. 

Çok değerli Hemşehrilerim sizlere bir büyük dava ve kalkınma virtüözü partimizin bir neferi olarak hitap etmekten gurur duyuyorum.

3 Kasım 2003 Yılından bugüne hiç durmaksızın Aziz Milletimize hizmet sunan partimizin ,devletimizi içeride güçlü, dışarıda itibarlı hale getiren ve yedi düvele meydan okuyan terörün kökünü kazıyan, eğitimden sağlığa,ulaşımdan haberleşmeye, nükleer enerjiden bilimsel teknolojiye,inovasyondan uzay çalışmalarına,uydulardan milli savunmaya, ihalar, sihalar, tanklar,helikopterler,keşif uçağından,insansız keşif uçağı akıllı füzelerden balistik füzelere 5.nesil savaş uçağına, Uçak ve anfibi gemilerden,deniz altı ve destroyerlere ,Karadenizi bir türk gölü haline getiren donanmaya, ve  daha bir çok alanda ciltler dolusu kitaplara ancak sığdırılabilecek bir çok hizmetleri muhterem halkımızın emrine sunan partimiz fakir fukaraya,garip gurabaya,mazluma ve mağdura el atmış kimseyi ilgisiz bırakmamıştır.

Dünyadaki tüm mağdur ve mazlum din ve ırk bağımız olan akraba din kardeşlerimize, dost düşman her milletin takdir nazarları ile gördüğü yardımlarını esirgememiştir.

Böylece devletimizin itibarını tavan yaptıran,devletimizi gündemin bir parçası  olmak durumundan ,gündemi bizzat belirleyen devlet konumuna taşıyan partimiz ve iktidarımız; Büyük Devlet adamı; ülkemizde milletimizin, dünyada dostlarımız ve Ümmetin mümtaz şahsiyeti Sayın Cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde bu büyük başarılara imza atmıştır. Ulaştığımız büyük hedeflere aziz milletimizin sarsılmaz ve eksilmeyen desteği yegane gücümüz olmuştur.

Çok değerli kardeşlerim şimdi meclisimizin aldığı erken seçim kararı ile cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ;kalkınmamıza final yaptıracak ülkemizi her alanda dünyanın saygın ve ilk on devleti arasına taşıyacak 24 haziran 2018 milletvekili ve cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Bölgemizin MİLLİ VE YERLİ EVLADI olarak saydığımız büyük hizmetlere hep birlikte yeni hizmetler eklemek ve bölgemizin gelişmesi ve kalkınması meselelerinde ehil bir kardeşiniz olarak tüm bilgi ve becerilerimi halkımızın ve devletimizin emrine sunmak,böylece çorbada tuzumuz olsun arzusu ile cenabı ALLAH’ da nasip ederse önce aday adayı takdir ve münasip görülür ise milletvekili adayı olmak isteğimi siz değerli hemşehrilerimizin huzurunda açıklıyorum.

Allah utandırmasın,Halis olan millete ve devlete hizmet niyetimizden bir milim saptırmasın.

Birlik ve beraberlik içinde insanımızın tümünü severek,sayarak ülkenin

TEK MİLLET,

TEK BAYRAK,

TEK VATAN,

TEK DEVLET

ülküsünü sonsuza dek yaşatacağız.

Zira büyük vatan şairi Akif….

GİRMEDEN TEFRİKA BİR MİLLETE DÜŞMAN GİREMEZ,

TOPLU VURDUKÇA YÜREKLER ONU TOP SİNDİREMEZ; diyor.

Muhalefet varsın Amerika İsrail ve terör örgütleri ile iş tutsun bizi asla yıldıramazlar.Gerekli zamanda gerekli cevabı her zaman veririz.

Fırat kalkanı,Afrin zeytin dalı ve kandil hareketleri bu hainlere elbette en anlamlı cevaptır.

Biriz,beraberiz tek yumruk,tek bilek ve kök gibiyiz

Allaha emanet olun

Sağolun varolun.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KAYMAKAM ADANUR'DAN VEDA ZİYARETİ
KAYMAKAM ADANUR'DAN VEDA ZİYARETİ
BAFRA BELEDİYESİ YAZ SPOR OKULLARINA COŞKULU AÇILIŞ
BAFRA BELEDİYESİ YAZ SPOR OKULLARINA COŞKULU AÇILIŞ
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri