Reklamı Geç
Advert

BAŞKAN ŞAHİN: BERAT KURTULUŞUN ADIDIR

Belediye Başkanımız Sayın Zihni Şahin Berat gecesi dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Başkan Şahin mesajında şunları söyledi:

BAŞKAN ŞAHİN: BERAT KURTULUŞUN ADIDIR
BAŞKAN ŞAHİN: BERAT KURTULUŞUN ADIDIR Admin

“Berat gecesi, Yüce Rabbimizin af ve mağfiret gecesidir. Sevgili Peygamberimiz, bu gece güneş batınca Allah Teâla’nın dünyaya rahmetiyle tecelli ederek fecre kadar, 'Bağışlanmak dileyen yok mu, onu bağışlayayım. Rızık isteyen yok mu, ona rızık vereyim. Belaya duçar olan yok mu, ona afiyet vereyim' buyurduğunu bizlere müjdelemiştir. Bu bakımdan berat kurtuluşun ilk adımıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle aziz milletimizin, yurt dışındaki millet varlığımızın, gönül coğrafyamızdaki din kardeşlerimizin, hemşerilerimin ve bütün İslam âleminin Berat Kandili'ni can-ı gönülden tebrik ediyorum. Ülkemizin, İslam âleminin ve tüm insanlığın beraate ermesini yüce Allah’tan niyaz ediyorum. İslam dünyasında, kardeşlik, dayanışma, barış, huzur ve güven ortamının yeniden tesis edilmesini, fitne ateşinden, kargaşa ve kaos ortamından kurtulup huzura ve barışa vesile olmasını, Yüce Rabbimden diliyorum.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GELENEKSEL 16.SÜNNET ŞÖLENİ YARIN
GELENEKSEL 16.SÜNNET ŞÖLENİ YARIN
ÜÇ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANININ  GÖREVDEN ALINMASI
ÜÇ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANININ GÖREVDEN ALINMASI