Reklamı Geç
Advert

ŞAİR ÖĞRETMENDEN SANATÇI ÖĞRETMENE ŞİİR KİTABI

Bafralı şair, yazar, emekli öğretmen ve gazeteci Oktay Zerrin, " Dünya Çocukla Güzel " adlı 2, ve çocuk şiirleri kitabını Bafra İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Şerafettin Çakır ile aynı okulda görevli öğretmen Nuriddin Çelenk' e imzalı hediye etti.

ŞAİR ÖĞRETMENDEN SANATÇI ÖĞRETMENE ŞİİR KİTABI
ŞAİR ÖĞRETMENDEN SANATÇI ÖĞRETMENE ŞİİR KİTABI Admin

Oktay Zerrin " İlk şiir kitabım " Sevgi Ufkundan Şarkılara " Antalya Sahil Kitapçılık' tan piyasaya çıkmıştı. İkinci şiir kitabım ise çocuk şiirleri olup bu kitabım Bafra Ofset' ten piyasaya çıktı.

" Sevgi Ufkundan Şarkılara " adlı ilk ve " Dünya Çocukla Güzel " adlı 2. şiir kitaplarımı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü' nün Maarif Hareketi "Projeleri Kapsamı'nda bu güne kadar; Bafra Altınyaprak İlkokulu, Bafra İsmet İnönü İlkokulu ve Bafra Barbaros İlkokulu'nda " Okur-Yazar" Buluşmaları ile imza günleri ve sınıflarda söyleşilerde bulundum

2. şiir kitabım " Dünya Çocukla Güzel " in ön kapak resmini çizerek bana destek veren Bafra İmam Hatip Ortaokulu Görsel Tasarım Öğretmeni sn. Nuriddin Çelenk bey hocam ile Okul Müdürü Şerafettin Çakır beye " Dünya Çocukla Güzel " adlı çocuk şiirleri kitabımı imzalı hediye ettim.

Ayrıca 1 Mayıs Salı günü Bafralı şair arkadaşlarım Birfani Mehmet Alan, İbrahim Ünlü ve Ondokuz Mayıs ilçesi şairi Alaeddin Dursun arkadaşlarımla birlikte Terme Kitap Fuarı'nın son gününde yer alacağız.

Aslında benim Terme Kitap Fuarı'ndaki imza günüm 27Nisan idi ancak sevgili annemin vefatı nedeniyle 1 Mayıs Salı gününe erteledik.

Bunun yanı sıra; kısmetse 2 Mayıs Çarşamba günü de Bafra İmam Hatip Ortaokulu' nda şiir kitaplarımın imza ve söyleşi gününe katılacağım.

Başta biz şairlere, bu  imkanı sağlayan değerli Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü' ne, okulların değerli Müdürlerine, idarecileri ve öğretmen arkadaşlarımıza ve yarınlarımızın teminatı olan sevgili öğrencilerimize, velilere çok teşekkür ederim. "

Haber Merkezi - Bafra

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500