Reklamı Geç
Advert

BÜLENT ARSLAN İYİ PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI

Bafra'mızın yetiştirdiği önemli iş adamlarından Bafra Sağlık Eğitim Vakfı Başkanı Bülent ARSLAN 24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak Milletvekili Genel Seçiminde memleketi Samsun'un Milletvekili Aday Adaylığı için müracaatını yaptı.

BÜLENT ARSLAN İYİ PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI
BÜLENT ARSLAN İYİ PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI Admin

Bafra'mızın yetiştirdiği önemli iş adamlarından ve aynı zamanda Yeditepe Üniversitesi, Bilişim Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışan, Bafra Sağlık Eğitim Vakfı Başkanı Bülent ARSLAN 24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak Milletvekili Genel Seçiminde memleketi Samsun'un Milletvekili Aday Adaylığı için müracaatını yaptı.

Erken seçim kararı partilerde hummalı bir çalışma başlattı. İYİ Parti'de ise insanlar adeta zamanla yarışmaktadır. 30 Nisan 2018 tarihinde başlayan, önce 4 Mayıs Cuma akşamı itibariyle son bulacak diye anons edilen tarih yoğun müracaat dolayısıyla 7 Mayıs 2018 Pazartesi günü akşamına kadar ertelendi. Her kesimden müracaatların yapıldığı milletvekilliği yarışında çok İYİ şeyler yapacağına inandığımız hemşerimiz Bülent ARSLAN'a hayırlı olsun diyor başarılar diliyoruz.

Bülent ARSLAN kimdir?

1952 Bafra doğumludur. Eczacı Nuran ARSLAN ile evlidir ve  Bülent Burak, Şükrü Gökberk isimli iki çocuğu vardır. Serbest- Bilgisayar Sistem Analisti olan Bülent ARSLAN eğitimini sırasıyla Bafra Merkez İlkokulu, Bafra Lisesi, İstanbul Üniversitesi-Fen Fakültesi,Matematik- Fizik (Lisans), Londra City Üniversitesi-Business Schooll (Yüksek Lisans)'da tamamlamıştır. Üniversite yıllarında oldukça başarılı bir spor hayatı da bulunmaktadır. Lise yıllarında Bafraspor’da başladığı futbol kariyerine, İstanbul’da Fenerbahçe Genç ve "B" takımlarında devam etti ve başarılı kaptan kalecilik yaptı. 1972 yılında İstanbul Genç Karmasına ve oradan da Genç Milli Takıma seçilerek Milli oldu, Zamanın değerli hocası Sabri KİRAZ tarafından da Fenerbahçe A takımına terfi ettirildi. Deniz Kuvvetleri, Gölcük Otomasyon Bilgi İşlem Merkezi'nde (GOBIM) askerlik görevini tamamladı ve terhisinin ertesi günü,Yapı Kredi Bankası'na hizmet veren BİLPA'da sistem geliştirme departmanında Sistem Analist/Programcı olarak işe başladı ve 5 yıl süre ile görev yaptı, daha sonra serbest hayata atılarak 1986 yılında bugün birçok başarılı projenin altına imza atan ARSKOM Bilgisayar ve Danışmanlık ve Ticaret Ltd. Şti kurdu. Bugün, sahibi olduğu ARSKOM Group şirketleri olarak 4 şirkette toplamda 50’nin üzerinde başarılı mühendisin çalıştığı   ve Uydu Haberleşme teknolojilerinde ülkemizin  aranan bir grubunu yaratan Bülent ARSLAN, Irak Savası esnasında ülkemizin en büyük kanalları olan NTV, SHOW, SKY Türk, ATV ve CNN Türk Televizyon Kanalları için Inmarsat Uyduları üzerinden canlı yayın sistemlerini kurarak Türkiye’de bir ilke daha imzasını attı. Ayrıca, dünyanın her tarafında dolaşan            değerli TÜRK armatörlerinin 2000’den fazla gemilerine uydu haberleşme hizmetleri yanında yeni şirketi ARSKOM Marine vasıtasıyla gemi köprü üstünde ihtiyaç olan navigasyon, seyir ve uydu haberleşme ekipmanlarının yenisinin temini, kuruluşu ve mevcutlara teknik destek konusunda hizmet vermektedir. Denizcilik Müsteşarlığı tarafından yetkilendirilen, Türk Bayraklı ticari gemilere LRIT testleri uygulayan ve sertifika veren TEK kurumdur. Gürcistan hükümeti tarafından da Gürcistan bayraklı gemiler için yetkilendirilmiştir. Ayrıca Tarım Bakanlığının Su Ürünleri Genel Müdürlüğü adına Balıkçı tekneleri takip sisteminin tek yetkilisidir. Halen bilgi birikimi ve tecrübelerini gençlerle paylaşmak amacıyla Yeditepe Üniversitesi Ticari Bilimler Fakültesi, Uygulamalı Bilgisayar Sistemleri Bölümünde “Uydu Teknolojileri ve Kablosuz Ağlar” konusunda dersler vermektedir. FB Kongre Üyesi, FB Gönüllüleri Derneği Kurucu Üyesi, FB 1907 Üyesi, Büyük Kulüp Üyesi, BAFRA SAĞLIK EĞİTİM VAKFI (BASEV) Başkanı, Bafralılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği Onursal Başkanı ve Üyesi, Turkish English Chamber of Commerce Industry Üyesi'dir.

İYİ PARTİ BÜLENT ARSLAN
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DOKTOR RAİF ÇAYLI  DUALARLA SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
DOKTOR RAİF ÇAYLI DUALARLA SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
BAFRA BELEDİYESİ ve AÇEV “İLK İŞ BABALIK” DİYOR!
BAFRA BELEDİYESİ ve AÇEV “İLK İŞ BABALIK” DİYOR!
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri