Reklamı Geç
Advert

ŞAİR EVLADINDAN ANNEYE KABRİNDE ŞİİR

Bafralı şair, yazar, emekli öğretmen ve gazeteci Oktay ZERRİN, 23 Nisan gecesi, sabah 03 sularında vefat eden Alaçam doğumlu annesi Sabriye Zerrin' i Anneler Günü nedeniyle kabri başında ziyaret etti.

ŞAİR EVLADINDAN ANNEYE KABRİNDE ŞİİR
ŞAİR EVLADINDAN ANNEYE KABRİNDE ŞİİR Admin

Oktay Zerrin, annesi için hem dua hem de yeni çıkacak 3. şiir kitabında yer alacak olan ve 29 Nisan 2018 tarihinde Bafra Öğretmenevi'nde yazdığı " Annem " " adlı şiirini okudu

Zerrin " Annelerin yerinin cennet olduğunu Allah kitabında belirtmiş. Onların kıymetini  çok iyi bilelim. Hayır dualarını alalım. Anneler en değerli varlıklarımızdır.

Bu vesileyle hayatta  olan annelere saygı ve sevgi sunarken; rahmetli olmuş tüm annelere de Allah' tan rahmet niyaz ederim.

Bugün 12 Mayıs Cumartesi. 23 Nisan gecesi sabaha karşı 03 sularında vefat eden canım annemi kabrinde ziyaret ettim. Anneler Günü şiiri okudum, dualar ettim. Allah mekânını cennet eylesin.

Onu evlatları olarak hiç unutmayacağız. Sevgi ve saygıyla aziz hatırasını hep yad edeceğiz.  Nur içinde yat canım annem. Şair oğlun seni unutmadı, unutmayacak. Hepimiz de seni çok seviyoruz."

Oktay Zerrin' in annesinin kabri başında okuduğu " Annem " adlı şiiri ise şöyle:

ANNEM

Çok melek var bilirim

Gönül meleği annem

Az üzülse ölürüm

Bir gül çiçeği annem

Yaşını ilk o siler

Ömrüne ömür diler

Ona bütün sevgiler

Ömrün gerçeği annem

Gülün kokusudur o

Gönül dokusudur o

Sevgi coşkusudur o

Gözün bebeği annem

Oktay ZERRİN- Bafra Öğretmenevi' nde

29- Nisan 2018-18.02

Haber Merkezi- Bafra

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500