Reklamı Geç
Advert

Fenerbahçe Gazetesi’nin 174. Haziran Sayısı Çıktı!..

Milyonların tutkusu, Fenerbahçelilerin merakla beklediği Fenerbahçe Gazetesi’nin 174. Haziran sayısı yine dopdolu içeriği ile tüm Fenerbahçelilerin beğenisine sunuldu. Hedefimiz her zaman olduğu gibi Fenerbahçeli taraftarlara ve sarı laciverte gönül verenlere doğru bilgi aktarmak…

Fenerbahçe Gazetesi’nin 174. Haziran Sayısı Çıktı!..
Fenerbahçe Gazetesi’nin 174. Haziran Sayısı Çıktı!.. Admin

Fenerbahçe Gazetesi’ni Fenerium Mağazaları, Merkez Gazete Bayileri ve Fenerbahçe Dernekleri ile Turkcell-Dergilikte bulunan Erkek ve Hobi kategorilerinden de ulaşabilirsiniz.  http://trcll.im/dergilik

Gazetede yayınlanan, Fenerbahçe ile ilgili güncel, doğru haber, özel fotoğraflar ve yeni tasarımıyla okuyucularımızın hizmetine giren www.fenerbahcegazetesi.com web sitemizden de takip edebilirsiniz. Ayrıca web sitemizde bulunan e-gazete butonuna tıklayarak gazetemizi dijital olarak okuyabilirsiniz.

*Gazetemizin Haziran sayısında kapağımızı kulübümüzün olağan genel kurulunda başkanlığa seçilen Başkanımız Ali Koç süslüyor.

*Başkanımız Ali Koç’un açıklamalarını Fenerbahçe Gazetesi’nde bulabilirsiniz.

*Fenerbahçemizin Süper Lig’de oynadığı maçların ayrıntılarını Fenerbahçe Gazetesi’nde bulabilirsiniz.

*Fenerbahçe Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Atila BARTIN bu sayımızda “Fenerbahçe Spor Kulübü’nün 37. Başkanı Sayın Ali Koç Oldu” başlıklı bir yazı yazdı.

*Konuk yazarlarımızdan Altan Tanrıkulu’nun “Efsane Başkana Teşekkür, Yeni Lider Ali Koç’a Merhaba” başlıklı yazısını gazetemizde okuyabilirsiniz.

*Kadın Basketbol Takımımız ligde Yakın Doğu Üniversitesi’ni geçerek şampiyon oldu. Takımımızın şampiyonluğuyla ilgili herşeyi Fenerbahçe Gazetesi’nde bulabilirsiniz.

*Fenerbahçe Doğuş Erkek Basketbol Takımımız Euroleague’de ikinci oldu. Avrupa ikincisi olan takımımızın Final Four öyküsünü gazetemizde okuyabilirsiniz.

*Fenerbahçe Spor Kulübü’nün temel branşlarından olan Kürek Şubemiz final etabında erkeklerde Türkiye Şampiyonu oldu. Yapılan yarışlardan tüm ayrıntıları gazetemizde bulabilirsiniz.

*Atletizm şubemizin sporcusu Nicholas Bett ile yaptığımız özel röportajı Gazetemizde keyifle okuyabilirsiniz.

* Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübünün Mayıs ayında gerçekleştirdiği tüm etkinlikleri gazetemizde okuyabilirsiniz.

*Türkiye Şampiyonu olan U14 takımımızın antrenörü Mustafa Ertem ile şampiyonluğu ve altyapımızı konuştuk. Özel röportajımızı gazetemizde bulabilirsiniz.

*Altyapımızın yıldız futbolcusu Ömer Faruk Beyaz ile yaptığımız röportaj gazetemizde bulabilirsiniz.

*Kupaların kupası Dünya Kupası başlıyor. Dünya Kupası geçmişini Konuk yazarlarımızdan Ferhat Demirkıyık yazdığı “Futbol Şöleni Başlıyor” yazısını gazetemizde okuyabilirsiniz.

*Duayen gazeteci-yazar Eyüp KARADAYI, “Fenerbahçe’yi Fenerbahçe yapan kahramanlar” köşesinde bu ay Ender Konca’yı konuk ediyor.

* *Fenerbahçe U21 Takımımızın futbolcusu Alparslan Demir ile yaptığımız özel röportajı Fenerbahçe Gazetesi’nde bulabilirsiniz.

*Basketbol yazılarıyla gazetemize katkıda bulunan Jak Benzonana’nın yazmış olduğu “Asla vazgeçmeyenler ve yüreği ile oynayanlar kazanır” yazısını gazetemizde bulabilirsiniz.

*Gazeteci Eyüp Karadayı Bunları Biliyor Musunuz? Başlıklı köşesinde her zaman Fenerbahçe ve Dünya sporu ile ilgili ilginç anekdotları arayıp, buluyor ve sizler için kaleme alıyor… www.fenerbahcegazetesi.com

*Bunların dışında çeşitli branşların faaliyetleri ile yurdun ve dünyanın çeşitli bölgelerinde kurulu Fenerbahçe Dernekleri’nin aktiviteleri, sosyal içerikli etkinliklerini, spor okullarının faaliyetlerini yine Fenerbahçe Gazetesi’nde okuyabilirsiniz…

* Fenerbahçe Gazetesi’ne yazıları ile katkıda bulunan; Eyüp KARADAYI, Bedri BAYKAM, Cemil TURAN, , Jak BENZONANA, , Atila BARTIN, Emre POLAT’ın yazılarıyla gazetenin köşelerini süsleyen, güçlü kalemlerin ilginç yazıları sizlerle birlikte…

* Bunların dışında, çeşitli branşların faaliyetleri ile yurdun ve dünyanın çeşitli bölgelerinde kurulu Fenerbahçeliler Dernekleri’nin aktiviteleri, sosyal içerikli etkinliklerini, spor okullarının faaliyetlerini  yine Fenerbahçe Gazetesi’nde okuyabilirsiniz.

* İmtiyaz sahibi ve Sorumlu yazı işleri müdürü Atila BARTIN, önderliğinde hazırlanan her sayısı ses getiren ve okurlarının büyük beğenisini kazanan Fenerbahçe Gazetesi, Fenerbahçelilerin gözü, kulağı ve sesi olmaya devam ediyor.. Gazetemiz, taraftarla bütünleşerek ve onlardan aldığı güçle Fenerbahçe’nin bilinmeyen ve merak edilen yanlarını tanıtmaya devam edecektir.

ÖNEMLİ UYARI

Fenerbahçe Gazetesi’ne abonelik ve diğer görüşmeler sadece;  0551 292 1907 no.lu telefondan ve web sitemizden yapılmaktadır: www.fenerbahcegazetesi.com

Bunun dışında abonelik sistemimiz yoktur.

Fenerbahçe Gazetesi’ni bulamayan taraftarlar, detaylı bilgi için info@fenerbahcegazetesi.com adresine e-posta atabilirler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DOKTOR RAİF ÇAYLI  DUALARLA SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
DOKTOR RAİF ÇAYLI DUALARLA SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
BAFRA BELEDİYESİ ve AÇEV “İLK İŞ BABALIK” DİYOR!
BAFRA BELEDİYESİ ve AÇEV “İLK İŞ BABALIK” DİYOR!
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompası penis pompası gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri