Reklamı Geç
Advert

MALİ MÜŞAVİR ENGİN ŞEN’İN BÜRO AÇILIŞI YAPILDI

AÇILIŞI AKP SAMSUN MİLLETVEKİLİ CEMAL YILMAZ GERÇEKLEŞTİRDİ.

MALİ MÜŞAVİR ENGİN ŞEN’İN BÜRO AÇILIŞI YAPILDI
MALİ MÜŞAVİR ENGİN ŞEN’İN BÜRO AÇILIŞI YAPILDI

Bafra Tabakhane Mahallesi Hacıkabaş Sokak’ta Serbest Muhasebeci, Mali Müşavir Engin Şen’e ait Muhasebe Bürosunun açılışı miting gibi bir muhteşem kalabalığa sahne oldu.

 

Açılış kurdelesi kesilmeden önce Samsun SMMMO Başkanı Ahmet Havyalı Yaptığı konuşmada hayırlı olsun dileklerini sundu.

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin ise,"Bafra İlçemizde son zamanlarda genç girişimciler tarafından güzel çalışmalar oluyor. Açılışlar gerçekleşiyor. Mali Müşavir Engin Şen’in cesaret dolu çalışması ile örnek bir büro oluşturmasını kutluyorum. Hayırlı, Uğurlu olsun."dedi.

AKP Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir ise,"Yeni İşyerinin Bafra’ya ve Samsun Bölgesine hayırlı olmasını dilerken, Çalışmalarında başarılar temenni ederi."diyerek sözlerini tamamladı.

Konuşmalardan sonra ise Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, AKP Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, Samsun SMMMO Başkanı Ahmet Havyalı, Bafra Nafiz Kurt Devlet Hastanesi Başhekimi Davut Çepni, Bafra Vergi Dairesi Müdürü Kenan Derinkök, Samsun SMMMO Bafra Temsilcileri Recep Uzun, Recep Kılıç hayırlı olsun dilekleri ile kurdeleyi keserek, Muhasebe Bürosunu açtılar.

İkramlardan sonra bir konuşma yapan Serbest Muhasebeci, Mali Müşavir Engin Şen ise,"Açılışta bizleri onurlandıran başta Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, AKP Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, Samsun SMMMO Başkanı Ahmet Havyalı, Bafra Nafiz Kurt Devlet Hastanesi Başhekimi Davut Çepni, Bafra Vergi Dairesi Müdürü Kenan Derinkök, Samsun SMMMO Bafra Temsilcileri Recep Uzun, Recep Kılıç ile çok değerli misafirlere sonsuz teşekkürlerimi sunarım.."dedi.

Açılışa ayrıca Çetinkaya Belediye Başkanı Hadi Sezer, Kolay Belediye Başkanı Dursun Aygün, Belediye Meclis Üyeleri, Bafra ve Samsun Bölgesinde görev yapan Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler, Sivil Toplum Örgütü Temsilcileri, Türk Kızılayı Bafra Şube Başkanı Osman Genç, Bafra Genç İşadamları Derneği Başkanı Yavuz Muratoğlu, Avukatlar,Siyasi Parti Temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DEĞİRMENCİ AİLESİNİN ACI GÜNÜ
DEĞİRMENCİ AİLESİNİN ACI GÜNÜ
BAFRA OSB ARTIK DOĞALGAZLI
BAFRA OSB ARTIK DOĞALGAZLI