Reklamı Geç
Advert

BAŞKAN KILIÇ: KALDIRIM VE ASFALTTA SORUNLARI EN AZA İNDİRECEĞİZ

Bafra Belediyesi, ilçenin çeşitli noktalarında çalışmalarını yoğun bir şekilde yürütüyor. Alt yapısı ve doğalgaz çalışmaları tamamlanan Kızılırmak Mahallesi Ahmet Çavuş Sokak’ta söküm yapılarak kaldırım çalışması için hazırlıklar devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından diğer taraftan da Mevlana Mahallesi İrşadiye Caddesi’nde kaldırım ve bordür çalışmaları sürdürülüyor.

BAŞKAN KILIÇ: KALDIRIM VE ASFALTTA SORUNLARI EN AZA İNDİRECEĞİZ
BAŞKAN KILIÇ: KALDIRIM VE ASFALTTA SORUNLARI EN AZA İNDİRECEĞİZ BafraHaber

Daha önce Kızılırmak Mahallesinde bir kısım cadde ve sokakların eskimiş asfaltları kazınarak tesviye çalışması sonrası asfalt yapılmıştı. Asfalt serimi sonrası kaldırım çalışmaları da tamamlanan sokakların ardından Kızılırmak Mahallesi’nde kalan sokaklarda kaldırım sökümüne başlandı. Bafra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Ahmet Çavuş Sokak’ta yürütülen kaldırım sökümü çalışması hızla devam ediyor.

 

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç çalışmalar hakkında bilgi vererek şunları söyledi: “Şehir merkezimizde altyapı ve doğalgaz çalışmaları bitmesiyle belediyemiz hummalı bir çalışma yürüterek hem asfalt hem de kaldırım yapımını hız kesmeden sürdürdü. Daha önce Kızılırmak Mahalle’mizde kaldırım ve asfalt çalışmalarımız olmuştu. Bafra’mızın sorunlarını biliyoruz ve bu konuda daha önceden de yürütülen çalışmaları sürdürüyor, göreve geldiğimiz günden itibaren bu sorunların hallolması için ekiplerimiz canla başla çalışıyor. Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekipler, Kızılırmak Mahallesi Ahmet Çavuş Sokak’ta kaldırım çalışması için yoğun bir mesai yapıyor. İnşallah söküm bittikten sonra hızla kaldırım yapımını tamamlayıp sonrasında asfalt yaparak mahallemizin en önemli sokaklarından olan Ahmet Çavuş Sokağı güzel bir görünüme kavuşturacağız. Daha sonra da bir program dâhilinde çalışmaları hızla sürdüreceğiz.”

 

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç açıklamasını şöyle sürdürdü: “Belediyemiz ilçemize hizmet için yaz dönemini en iyi şekilde değerlendirmeyi hedefliyor. Bu hedef doğrultusunda Kızılırmak Mahallemizin yanı sıra bir yandan Mevlana Mahallemizde kaldırım-bordür çalışması, şehir içinde asfalt yama çalışması, Asar Mahalle’mizde Kapıkayafest için hazırlık çalışmalarını süratli bir şekilde devam ettiriyoruz.

Bafra için ekiplerimiz işlerine adeta dört elle sarılarak çalışıyor. İnşallah mahallelerimizde asfalt ve kaldırım sorunu kalmayana dek gece gündüz çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

 

Tüm bunların yanı sıra ilçemize bağışçı Arslan ailesi tarafından kazandırılan On dokuz Mayıs Üniversitesi Hacı Fevziye Arslan İşletme Fakültesinde beton çalışması için tesviye yaptık. İşletme Fakültemizin de çevre düzenlemesini bitirerek eğitim ve öğretime en kısa zamanda hazır hale getirmek için çalışmaları beraberce yürütüyoruz.

 

Bu vesile ile daha önce Turizm Fakültemizin bağışçıları Aşcı ailesinin Bafralı iş adamlarımıza örnek oluşturduğu gibi, İşletme Fakültesi yapımında da Arslan Ailesinin bu örneği sürdürdüğünü düşünüyor, Aşcı ve Arslan ailelerine Bafra’mıza kazandırdıkları fakülte binaları için çok teşekkür ediyorum.”

s4qaz0ghlm6yyf9xymu.jpg

 

Bafra Belediyesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GELENEKSEL 16.SÜNNET ŞÖLENİ YARIN
GELENEKSEL 16.SÜNNET ŞÖLENİ YARIN
ÜÇ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANININ  GÖREVDEN ALINMASI
ÜÇ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANININ GÖREVDEN ALINMASI