Reklamı Geç
Advert

MİLLETVEKİLLERİ KAPIKAYAFESTTE

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan ve Orhan Kırcalı Bafra Belediyesi tarafından düzenlenen birçok Kurum ve Sivil Toplum örgütü tarafından desteklenen 2. Kapıkaya Doğa Sporları Festivaline katıldılar.

MİLLETVEKİLLERİ KAPIKAYAFESTTE
MİLLETVEKİLLERİ KAPIKAYAFESTTE Admin

Festivale aileleri ile birlikte katılan Milletvekilleri Çiğdem Karaaslan Orhan Kırcalı festival alanını gezerek vatandaşlarla sohbet etti.

Milletvekilleri Çiğdem Karaaslan ve Orhan Kırcalı,Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin ve Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç eşliğinde Festival etkinliklerine katıldılar.

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç konu ile ilgili olarak: “Bu yıl ikincisini düzenlediğimiz festivalimize halkımızın yoğun ilgisinin yanında, milletvekillerimiz de katılımda bulunarak katkı sağladılar. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Sadece Bafra için değil, Bölge  içinde bir kazanım olduğunu düşündüğümüz festivalimizi ulusal ve uluslararası arena da tanıtımını sağlamak için el birliği içinde çalışıyoruz. Kapıkayafest ilerleyen yıllarda marka proje olmak yolunda emin adımlarla ilerliyor” Dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500