Reklamı Geç
Advert

OMÜ’lü 3 Genç Girişimci Silikon Vadisi’nde

Samsun Teknopark ve TİM TEB Girişim Evi ortaklığıyla düzenlenen Let’sUp Girişimcilik Programı sonucunda Silikon Vadisi’ne gitmeye hak kazanan 3 OMÜ’lügenç girişimci, San Francisco seyahatini gerçekleştirdi.

OMÜ’lü 3 Genç Girişimci Silikon Vadisi’nde
OMÜ’lü 3 Genç Girişimci Silikon Vadisi’nde Admin

Dünyaca ünlü teknoloji firmalarını ziyaret ettiler

WinkIn projesiyle Cemre Öncel, ÜniSözlük projesiyle İbrahim Cevher Kabadayı ve QuickTreatment projesiyle LeilaNishimwekazandıkları Silikon Vadisi seyahati ödülü kapsamında Facebook, Google gibi dünyaca ünlü teknoloji firmalarını ziyaret ederek yapıları ve işleyişleri hakkında bilgi sahibi oldular. Rocket Space, WeWork gibi girişimcilik merkezlerini de ziyaret eden girişimciler Golden Gate Bridge, Fisherman gibi San Francisco’nun ikoniknoktalarını da görme fırsatı buldular.

Silikon Vadisi seyahatinden oldukça memnun olduklarını dile getiren genç girişimciler, “Bize bu fırsatı veren, bize her konuda destek olan OMÜ ve Samsun Teknopark’a teşekkür ediyoruz. Girişimlerimizi geliştirme açısından çok verimli bir seyahat oluyor. Teknoloji üzerine çalışan ve girişim kurmak isteyen herkesin mutlaka ziyaret etmesi gereken bir yer. Samsun Teknopark ve TİM TEB Girişim Evi’nin ortaklığıyla yapılan Let’sUp programının devam etmesi ve Samsun’dan daha fazla genç girişimcinin Silikon Vadisi’ne gelmesini temenni ediyoruz” dediler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500