Reklamı Geç
Advert

SINAV KOLİK ve KAN KOLİK ADEM ÖĞRETMEN AMELİYAT OLDU

Türkiye Gündemi' ne bu güne kadar 37 kez üniversite Sınavı' na girmesiyle; 4 üniversite bitirip 5. si olan İlahiyat Fakültesi'nde devam etmesiyle ve Türk Kızılay'ına yaptığı kan bağışlarıyla; bronz, gümüş,altın madalya ve plaket alıp Bafra' da kan verme şampiyonluğuyla tanınan Bafralı Adem Topçuoğlu ameliyat oldu.

SINAV KOLİK ve KAN KOLİK ADEM ÖĞRETMEN AMELİYAT OLDU
SINAV KOLİK ve KAN KOLİK ADEM ÖĞRETMEN AMELİYAT OLDU Admin

Bafra Devlet Hastanesi' nde; 11 Ekim Perşembe günü; saat 08. 15 sularında, sol kasık fıtığı ameliyatı olan Adem Öğretmen, aynı gün saat 10.00 sularında ameliyattan çıktı.
AdemÖğretmen, ameliyatını gerçekleştiren Genel Cerrahi Doktoru Bülent Koca ile; ameliyatında emeği geçen tüm sağlık personeline teşekkür etti.
Adem Topçuoğlu Bafra Devlet Hastanesi'nin 5. katındaki, Genel Cerrahi Servisi, 501 nolu odada kalmakta olup, yarın 12 Ekim veya daha ileri bir günde taburcu olacağını söyledi.
Renkli ve ilginç kişiliğiyle çevresinde ve Bafra ilçesinde sevilen Adem Öğretmen ayrıca okullarda İngilizce derslerine girmesi yanında; üniversite sınavlarına girmekten bu güne kadar evlenmeye fırsat bulamadığını söyledi.
Adem öğretmen; üniversite sınavları, kan bağışı, 5. üniversite gibi rekor başarılarına şimdi de  motosiklet Türkiye Turları' nı da ekleyip yeni bir rekor peşinde koşmaya devam ediyor.
İsteyenler, Adem Topçuoğlu öğretmenimize ait 0 532 616 79 75 nolu cep telefonundan ulaşıp geçmiş olsun dileğinde bulunabilir.
Adem Topçuoğlu öğretmenimize geçmiş olsun diyoruz.
Haber: Oktay ZERRİN- Bafra

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAFRA, ULUSLARARASI YEREL YÖNETİMLERDE “KADIN ŞURASI”NDA TANITILIYOR
BAFRA, ULUSLARARASI YEREL YÖNETİMLERDE “KADIN ŞURASI”NDA TANITILIYOR
Bafra TSO’dan Kişisel Verileri Korumu Bilgilendirme Semineri
Bafra TSO’dan Kişisel Verileri Korumu Bilgilendirme Semineri