Reklamı Geç
Advert

BAFRA MEDİKAL OSB ALTYAPI İNŞAAT’I BAŞLADI

Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Başar, Bafra Karma ve Medikal OSB’nin II.Etabı olan Medikal OSB’nin alt yapı çalışmalarının başladığını açıkladı.

BAFRA MEDİKAL OSB ALTYAPI İNŞAAT’I BAŞLADI
BAFRA MEDİKAL OSB ALTYAPI İNŞAAT’I BAŞLADI Admin

Başkan Başar yapmış olduğu açıklamalarında ‘ 2013 yılında başlayan Bafra Organize Sanayi Bölgesinin II.Etabı olarak ifade edilen Medikal Organize Sanayi Bölgesi çalışmalarında önemli bir adımı daha geride bırakmış bulunmaktayız.

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından yapılan ihale sonucunda alt yapı işlemlerini yapmaya hak kazanan İZYAR İnşaat firmasına yer teslimi yapıldı. İZYAR İnşaat şantiyesini Medikal OSB alanına kurmuş olup hız kesmeden çalışmalara başlamıştır.

Bafra Organize Sanayi Bölgemizin II.Etabı’nın Medikal Organize Sanayi Bölgesine dönüştürülmesi sürecinde bizlere destek veren emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Altyapı çalışmalarına hızla devam edilecek olup, bitirilmesi sürecinden sonra Medikal ürün Üretimi yapan firmalara yer tahsis işlemlerine zaman kaybetmeden başlanacaktır’ dedi.

Gerçekleştirilen incelemede Bafra TSO Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Başar, Bafra TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erkan Mustafa Tokur, Bafra Karma ve Medikal OSB Müdür Recai Akçer ve İZYAR İnşaat firma sahibi İzzet Yarımağan hazır bulundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GELENEKSEL 16.SÜNNET ŞÖLENİ YARIN
GELENEKSEL 16.SÜNNET ŞÖLENİ YARIN
ÜÇ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANININ  GÖREVDEN ALINMASI
ÜÇ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANININ GÖREVDEN ALINMASI