Reklamı Geç
Advert

Zihni Şahin 1968 Mezunlarını Kuş Cenneti’nde Misafir Etti

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin Bafra Lisesi 6 Fen Sınıfı 1968 mezunlarıyla, mezuniyetlerinin 50. yılında Cumhuriyet’in 95. Yılı Kutlama Törenlerine katılmak için geldikleri Bafra’da bir araya gelerek Kuş Cenneti’nde misafir etti.

Zihni Şahin 1968 Mezunlarını Kuş Cenneti’nde Misafir Etti
Zihni Şahin 1968 Mezunlarını Kuş Cenneti’nde Misafir Etti Admin

Zihni Şahin buluşmada yaptığı konuşma da;”Doğal güzellikleri ile Samsun’un turizm yönünden son yıllarda cazibe merkezi haline gelmesinde büyük etkisi olan bünyesinde 258 çeşit kuş barındıran, UNESCO Dünya Kültür Mirası Geçici Listesi’nde yer alan Kızılırmak Kuş Cenneti’nde sizleri ağırlamaktan keyif duyuyoruz. Sizlerin mezun olduğunuz okuldan bende mezun oldum ve daha sonraki yıllarda öğretmenlik yapma gururunu yaşadım. Bafra Lisesi siz ve sizler gibi verdiği başarılı ve değerli mezunlarıyla her dönem Bafra’nın gurur kaynağı olmuştur. Cumhuriyetimizin 95. Yılını kutladığımız bu günlerde Bafra’ya gelerek kutlamalara verdiğiniz katkı ve kattığınız renk içinde sizlere ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi.

Bafra Sağlık ve Eğitim Vakfı Başkanı İşinsanı Bülent Arslan’da mezunlar adına yaptığı konuşmada; “Sayın Başkanımıza bizlere gösterdiği ilgi ve misafirperverlik için teşekkür ediyoruz. Bizler hayatımızın her döneminde Bafra’dan hiç kopmadık. Hem Bafra’da hemde  yaşadığımız şehirlerde Bafra ve Bafralılara katkı vermeye çalıştık. Cumhuriyetimizin 95. Yılını kutlayacağımız bu günlerde hemşehrilerimizle bir arada olup bu coşkuyu birlikte yaşayacak olmanın heyecanını yaşıyoruz.” dedi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GELENEKSEL 16.SÜNNET ŞÖLENİ YARIN
GELENEKSEL 16.SÜNNET ŞÖLENİ YARIN
ÜÇ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANININ  GÖREVDEN ALINMASI
ÜÇ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANININ GÖREVDEN ALINMASI