Reklamı Geç
Advert

EYLÜL ECZANESİ ATAKUM’DA MUHTEŞEM BİR AÇILIŞ TÖRENİ İLE AÇILDI

EYLÜL ECZANESİ İŞLETMECİSİ ECZ.BÜŞRA AYDIN,’ HAYATIMIZDA ÖNEMLİ DEĞERLERDEN BİRİ SAĞLIK, DİĞERİ MUTLULUKTUR’’

EYLÜL ECZANESİ ATAKUM’DA MUHTEŞEM BİR AÇILIŞ TÖRENİ İLE AÇILDI
EYLÜL ECZANESİ ATAKUM’DA MUHTEŞEM BİR AÇILIŞ TÖRENİ İLE AÇILDI Admin

Arçelik Bafra Yetkili Bayii Birkan Aydın'ın kızı Ecz. Büşra Aydın Samsun’un Atakum İlçesi'nde Eğitim Araştırma Hastanesi Poliklinik Ek Hizmet Binası karşısında Eylül Eczanesi adında bir işyeri açtı.

Davetliler Eylül Eczanesi işletmecisi Ecz. Büşra Aydın ve ailesine hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Eylül Eczanesi İşletmecisi Ecz.Büşra Aydın yaptığı açılış konuşmasında duygulu anların yaşanmasına neden oldu. Ecz.Büşra Aydın, "Değerli davetliler, hayatımızda her şeyin bir hikâyesi olduğu gibi EYLÜL Eczanesi'nin de bir hikâyesi var. İnsanlar hayatlarındaki ilkleri ve başlangıçları unutamazlar. Okula başladığımız ilk günü, ilk düştüğümüzdeki dizlerimizin kanamasını, ilk anne ve baba olduğunuz günü. Bu yaşadıklarımız hayatımızda kalıcı birer iz bırakan anlardır. Ben Eylül ayında doğdum. Hayata başlangıcım Eylül . Bana hep güzellikler getirdi ve bundan sonrada getireceğine inanıyorum.  Bu da bir başlangıç benim için eczanemin ismi buradan geliyor. Eczacılık Fakültesine başladığım ilk günden itibaren insan sağlığına faydalı olabilmek ve katkıda bulunabilmek için çalıştım. Sağlık sektörüne hizmet vermekten dolayı gurur duyuyorum. Mesleğinizi eğer severek yapıyorsanız sonunda mutlu olur ve mutlu edersiniz. Hayatımızda  önemli değerlerden biri sağlık, diğeri mutluluk. Eylül Eczanesi olarak biz sağlığınız ve mutluluğunuz için buradayız. Bizim için bu kapıdan girin veya girmeyin çok değerlisiniz. Ben ve çalışma arkadaşlarım her gün umut ve mutlulukla bu kapıdan giriyoruz. Sizlere hizmet verdiğimiz için çok memnunuz. Sevdiğiniz  bir işi seçerseniz,  yaşamınızda bir gün bile çalışmış sayılmazsınız. Bu mutlu günümüzde bizi yalnız bırakmadığınız için çok teşekkür ederiz. Bugün en çok teşekkürü hak eden maddi ve manevi olarak her zaman yanımda olan yıkılmaz kalem babam Arçelik Bafra Yetkili Bayii Birkan Aydın’a, her düştüğümde beni yüreklendirip sen başarırsın her şeyi diyen şefkatle sarılan annem Nebiye Aydın’a, bana benden daha çok güvenen sırtımı yaslayabildiğim canım kardeşim Duran Can Aydın’a ve desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Aydın ve Özköroğlu ailelerine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Ve benim için ayrı bir yeri olan Bafra Kızılırmak Dershanesi'nde eğitim gördüğüm zaman öğretmenim olan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı’mız Zihni Şahin büyüğümün aramızda olması, açılımıza katılarak bizleri onurlandırması  beni çok duygulandırdı. Hepinize çok çok teşekkür ediyorum." dedi.

 

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin açılış öncesi yaptığı konuşmada, "Şu an kızımızın duygulu konuşması beni de çok etkiledi ve çok duygulandırdı. Gerçekten gözlerimiz doldu. Önemli olan tabi ki bir işi yaparken o işe heyecan duyması çok önemli. Bir insan işine karşı heyecan duyuyorsa, onu seviyorsa başarılı olmaması için hiç bir sebep yoktur. Ve kızımızın açmış olduğu bu iş yerinin öncelikle kendisine, ailesine ve Atakum'a, Samsun'a hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah kazasız belasız ve sıkıntısız, helalinden bol kazançlar elde edersiniz diyorum ve hayırlı olmasını diliyorum. Kıymetli öğrencilerimden Ecz. Büşra Aydın kızımızın sahibi olduğu Eylül Eczanesinin açılışını gerçekleştirdik. Hayırlı uğurlu olsun. Rabbim bol kazançlar nasip etsin." dedi.

Konuşmaların ardından Bafra Büyük Camii İmam-Hatibi Şevki Şahin’in duası ile birlikte hayırlı olsun dilekleri ile birlikte açılış kurdelesini Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafra TSO Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Başar, Emekli Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Hasan Yücesan, İş İnsanı Şevki Yılmaz, Arçelik Bafra Yetkili Bayii Birkan Aydın, Eylül Eczanesi İşletmecisi Ecz.Büşra Aydın birlikte kestiler.

Çekilen anı fotoğraflarının ardından açılış töreni sona erdi.

Açılışa ayrıca Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Turan Çakır, Samsun Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürü Cemal Ergun, Bafra Sosyal Hizmetler Müdürü Muzaffer Şahin, Samsun Eczacılar Odası Başkanı Onur Ferhat Karacan ve yönetimi, 23.Dönem CHP Samsun Milletvekili Suat Binici, CHP Atakum İlçe Başkanı Av. Cemil Deveci ,  CHP Bafra İlçe Başkanlığı yönetimi, Bafra Genç İşadamları Derneği (GİAD) Başkanı Alper Güngör, Türkiye Emekliler Derneği Bafra Şube Başkanı Ünal Bandır ve Yönetimi, mahalle muhtarları, banka müdürleri, okul müdürleri, seyahat firması temsilcileri, sağlık sektörü temsilcileri, eczacılar, Bafra Balkan Türkleri Şube Başkanı Memduh Aksu, Bafra Gazipaşa Mahallesi Muhtarı İrfan Varol,Bafra Umut Derneği Başkanı Hülya Yangın Ertekin, Aydın ve Özköroğlu aileleri ile çok sayıda davetli katıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KORONAVİRÜS MÜCADELESİNDE YAŞ AYRIMCILIĞI
KORONAVİRÜS MÜCADELESİNDE YAŞ AYRIMCILIĞI
Let’s Do It İl Temsilciliği Dünya Çevre Gününü Kutladı
Let’s Do It İl Temsilciliği Dünya Çevre Gününü Kutladı