Reklamı Geç
Advert

İstanbul Beşiktaş İlçesi son günlerin en heyecanlı saatlerini yaşıyor.

Beşiktaş CHP İlçe Başkanı Sebahattin Öztürk ile yönetimde görevli 2 arkadaşının CHP’den istifası kafaları bir hayli karıştırdı.

İstanbul Beşiktaş İlçesi son günlerin en heyecanlı saatlerini yaşıyor.
İstanbul Beşiktaş İlçesi son günlerin en heyecanlı saatlerini yaşıyor. Admin

CHP İlçe Başkanı Sebahattin Öztürk, Beşiktaş Belediye Başkanlığına aday adayı olacağını açıklamasından sonra Beşiktaş halkı ve esnafı arasında görüş telakileri başladı. Önemli bir kısmı Sebahattin Bey’in başkan seçilmesi halinde Beşiktaş ilçesinin çok daha mamur hale geleceğini, belediyenin çalışmalarını hızla geliştireceği görüşünde. Zira Sebahattin Bey sosyal yapısı, insanlara olan yakınlığı ve sıcakkanlılığı ile çevresinin ve kendisini tanıyanların sevgisini, güvenini kazanmış bir insan olduğunu öğrenmiş bulunuyoruz.

Eski Belediye Başkanı Murat Hazinedar’ın başkanlıktan ayrılması ile meclis üyelerinin çoğunluğu tarafından şimdiki geçici belediye başkanı olan Başkan Tahir Doğaç, sosyal çalışmalar üzerinde titizlikle durmuş, bunun dışında seçmeni ve halkı mutlu edebilecek bir çalışma yapmamıştır. Halk tarafından kapalı kutu olarak bilinen Beşiktaş Belediyesi, şehrin iş bakımına, kaldırımlarına önem vermediği gibi, belediyeye yapılan müracaatları da gerekli şekilde değerlendirmemiştir.

Yaptığımız araştırmada ve soruşturmada belediye başkanlığına aday adayı olan Sebahattin Öztürk’ün bir adım ileride olduğunu söyleyebiliriz. Şehir plancısı aday 43 yaşında ve İTÜ mezunu şehir plancısıyım. 20 yıldır kendi iş yerimde mesleğimi yapıyorum. 25 yıldan bu yana Beşiktaş’ta oturuyorum ve Türkali’sinden, Kuruçeşme’sine, Mecidiye’den, Konaklar’a 23 mahallesinin havasını solumaktayım. CHP İstanbul İl Gençlik Kolu Başkanlığı, CHP Kurultay Delegesi olma onuru yaşadım. 2 dönem üst üste Beşiktaş CHP İlçe Başkanlığı görevini yürüttüm. 12 Ekim 2018 tarihinde Beşiktaş Belediye Başkanlığı’na aday adayı olmak için ilçe başkanlığından ayrıldım. Her şeye rağmen siyaset bir gecede değişebilen bir oluşumdur. Seçimden sonra gelecek başkana şimdiden başarılar diliyoruz. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’mız kutlu olsun.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN KILIÇ MAHALLE ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR.
BAŞKAN KILIÇ MAHALLE ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR.
BASINDAN KAYMAKAM ERTÜRKMEN'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
BASINDAN KAYMAKAM ERTÜRKMEN'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ