Reklamı Geç
Advert

TUNCAY YURDUSEVEN A. ADAYLĞINI AÇIKLADI

Bafra Eski Ak Parti Bafra İlçe Başkanı ve Samsun Ak Parti yönetim Kurulu üyesi Tuncay Yurduseven Bafra Belediyesi Başkan A. Adaylığını açıkladı.

TUNCAY YURDUSEVEN A. ADAYLĞINI AÇIKLADI
TUNCAY YURDUSEVEN A. ADAYLĞINI AÇIKLADI Admin

Bafra Ak Parti İlçe Binası önünde A.Adaylığını açıklayan Tuncay Yurduseven başvurusunu da burada Ak Parti İlçe Başkanı İbrahim Semiz`e verdi. Tuncay Yurduseven`i burada büyük bir kalabalık karşıladı.

Parti binası önünde konuşma yapan Yurduseven, yaptığı konuşmada “  Kutlu bir yolculuğun ilk adımını attığımız bugünde sizleri saygı ve muhabbetle selamlıyorum. Kuruluşundan bugüne kadar Ak Parti Teşkilatlarının her kademesinde onur ve gurur ile hizmet verdim. İlçe Başkanlığı yaptığım iki dönemde girdiğimiz her seçimde Bafra`da Türkiye ortalamasının üstünde oylar aldık. Sadece seçim dönemlerinde değil diğer dönemlerde de vatandaşlarla iç içe olarak sıkıntılarına ve dertlerine derman aradık. Siyasetteki bu tecrübemizi doğum büyüdüğümüz geleceğe dair hayaller kurduğumuz Bafra’mızı daha yaşanılabilir kılmak öncelikli sorunluğumuzdur. Başkalarının gözünde belediyecilik bir rant kapısı olabilir bizim nazarımızda sadece millete hizmetkarlıktır.  Bugünden öyle bir adımlar atmalıyız ki yarınlarımız aydın olsun. Bu amaçlar doğrultusunda teşkilatımızın her kademesiyle ve toplumun birçok kesimi ile yapmış olduğumuz istişareler neticesinde Belediye Başkan A. Adaylığımı açıklıyorum” dedi. 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GELENEKSEL 16.SÜNNET ŞÖLENİ YAPILDI
GELENEKSEL 16.SÜNNET ŞÖLENİ YAPILDI
Bafra OSB Doğalgaz’a Kavuşuyor
Bafra OSB Doğalgaz’a Kavuşuyor