Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Samsun Turizm Elçisiyim Projesi 3. Gezsini Yaptı

Bafra Şehit Erkut Yılmaz MTAL “Samsun Turizm Elçisiyim” projesi kapsamında Çarşamba ve Ayvacık’ ta.

Samsun Turizm Elçisiyim Projesi 3. Gezsini Yaptı
Samsun Turizm Elçisiyim Projesi 3. Gezsini Yaptı Admin

Bafra Şehit Erkut Yılmaz Mesleki Teknik Anadolu Lisesi, ''Samsun Turizm Elçisiyim'' projesi kapsamında 3. gezilerini Bafra Belediyesinden temin edilen otobüsü ile 19 öğrenci 10 öğretmenle birlikte Çarşamba ve Ayvacık ilçelerine yaptı. Proje kapsamında Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti ve Nebiyan Dağı gezilerinden sonra Samsun’un güzel ilçelerinden Çarşamba ve Ayvacık ilçeleri programa dahil edildi.

Bafra Şehit Erkut Yılmaz Mesleki Teknik Anadolu Lisesi, öğrencilerinin yaşadığı şehrin kültürel miraslarını, tarihi ve kültürel zenginliklerini tanımaları amacıyla ''Samsun Turizm Elçisiyim'' projesi kapsamında plan dahilinde Samsun'un tarihi ve coğrafi önemli olan yerlerini ziyaret ederek, öğrencilerine Samsun’u tarihi ve kültürel değerleriyle tanımalarına olanak sağlıyor.

Çarşamba merkezinin gezilmesinden sonra Ayvacık ilçesinde Büyükşehir Belediyesine ait gemi ile tur yapıldı. Ayvacık köprüsünde fotoğraflar çekildikten sonra Tekkeköy’ de yer alan eşsiz manzaralı Bayraktepe Tesislerinde yenilen öğle yemeği ve gezintiden sonra  Bafra’ya geri dönüldü.

Samsun Turizm haritasında çektikleri fotoğrafların yer alması için fotoğraf çeken öğrenciler geziden oldukça mutlu ayrıldılar. Proje yürütme ekibi gezilerin Haziran ayına kadar süreceğini amaçlarının Samsun’u tanımak ve tanıtmak olduğunu belirttiler. Ayrıca Bafra Belediyesine ve Büyükşehir Belediyesine de desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAFRALILAR ÇOK MEMNUN
BAFRALILAR ÇOK MEMNUN
BAFRA 15 TEMMUZ DEMOKRASİ ve MİLLİ BİRLİK GÜNÜ’ NDE BULUŞTU
BAFRA 15 TEMMUZ DEMOKRASİ ve MİLLİ BİRLİK GÜNÜ’ NDE BULUŞTU