Reklamı Geç
Advert

BAFRALI ŞAİRDEN ALAÇAM GENÇLİK MERKEZİ' NDE İMZA GÜNÜ ve SÖYLEŞİ

Bafralı emekli öğretmen, şair, yazar ve gazeteci Oktay ZERRİN; 27 Kasım Salı günü, Alaçam İlçesi'nde bir imza günü ve söyleşi etkinliği gerçekleştirdi.

BAFRALI ŞAİRDEN ALAÇAM GENÇLİK MERKEZİ' NDE İMZA GÜNÜ ve SÖYLEŞİ
BAFRALI ŞAİRDEN ALAÇAM GENÇLİK MERKEZİ' NDE İMZA GÜNÜ ve SÖYLEŞİ Admin

Bafralı emekli öğretmen, şair, yazar ve gazeteci Oktay ZERRİN; 27 Kasım Salı günü, Alaçam İlçesi'nde bir imza günü ve söyleşi etkinliği gerçekleştirdi.

Alaçam Gençlik ve İlçe Spor Müdürü Cansu Keskin Karaaslan; şair ve yazar Oktay Zerrin ile eşi Aysel Zerrin' i merkezdeki makamında ağırlayıp bir süre sohbet ettiler.

Zerrin' in imza günü ve söyleşi etkinliğine; Alaçam İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Cansu Keskin Karaaslan, Alaçam İlçe Emniyet Müdürü Kenan Bıyık, İlçe Jandarma Komutanı Samet Kuruçelik, Alaçam MHP İlçe Başkanı Erdinç Gül, Samsun Dart ve Bocce İl Temsilcisi Ramazan Çoban ile çok sayıda okul, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Gençlik Merkezi' ne yakın olan okullardan Atatürk Ortaokulu, Cumhuriyet İlkokulu, Kolin İlkokulu, İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri ile öğretmenleri ve Halk Eğitim Merkezi Kursiyerleri Oktay Zerrin' in şiir kitaplarını inceleyip imzalattırdılar ve şairle sohbet ettiler.

Oktay Zerrin imza günü ile ilgili yaptığı konuşmada;

" Benim için afişler yaptıran ve nazik, örnek tavırlarıyla kurumuna çok yakışan değerli Alaçam İlçe Spor ve Gençlik Merkezi Müdürü Sn. Cansu Keskin Karaaslan hanımefendiye şahsıma ve eşime gösterdiği güzel misafirperverliği için, Gençlik Lideri ve fotoğraflarımızı çeken hanımefendiye, Ramazan Çoban beye, Ferdi beye, İlker beye ve tüm arkadaşlarına, kısaca tüm emeği geçenlere, okullara, idarecilere, sevgili öğrencilere, Alaçam Emniyet Müdürü Sn. Kenan Bıyık beye ve İlçe Jandarma Komutanı sn. Samet Kuruçelik beye, MHP Alaçam İlçe Başkanı sn. Erdinç Gül' e ve katılan, emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler şahsım ve eşim adına, sağolun, saygılarımı sunuyorum. "

Oktay Zerrin şiir imza günü ve söyleşi etkinliğine "Sevgi Ufkundan Şarkılara, Dünya Çocukla Güzel " ve " Sevgi Güneşi Çocuklar " adlı piyasadaki 3 şiir kitabıyla katıldı.

Zerrin daha önce de Bafra Eflatun Kitapevi, Samsun Canik Hasköy Ortaokulu ve Bafra Gazi Ortaokulu' ndaki İmza Günü ve Söyleşi etkinliklerine katılmıştı.

Oktay Zerrin, şiir imza günü ve söyleşi etkinliklerinin ilerleyen günlerde Bafra ve Samsun ilindeki okullarda devam edeceğini söyledi.

Oktay Zerrin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500