Reklamı Geç
Advert

Başkan Şahin'den personele önce teşekkür, sonra uyarı

BÜYÜKŞEHİR EKİPLERİ HAZIR KITA!

Başkan Şahin'den personele önce teşekkür, sonra uyarı
Başkan Şahin'den personele önce teşekkür, sonra uyarı Admin

Makine İkmal Dairesi personelini ziyaret eden Başkan Zihni Şahin, işçilere, "7/24 hizmet veriyoruzsunuz. Hepinizi kutluyorum. Ağır kış şartlarında her an size ihtiyaç duyulabilir, hazır olun" diye seslendi
-------------------------------

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Makine İkmal Daire Başkanlığı'nı ziyaret etti. Daire Başkanı Mehmet Ekmekçi'den brifing alan Zihni Şahin, personel ile de bir araya geldi. İşçileri çalışmalarından dolayı kutlayan Başkan Şahin, "Makinaların bakımı konusunda titiz olun. Ağır kış şartlarında her an size ihtiyaç duyulabilir" dedi.

KIŞ GELDİ, DURMAK YOK...
Başkan Zihni Şahin, beraberinde Genel Sekreter Vekili Fikret Vatansever ile birlikte Derebahçe Mahallesi'ndeki Makine İkmal Daire Başkanlığı'nı ziyaret etti. Başkan şahin, Daire Başkanı Mehmet Ekmekçi'den çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ziyaretiyle ilgili bir değerlendirmede bulunan Başkan Şahin, "Belediyemizin tüm birimleri ile istişare içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ağırlaşan kış şartlarında özellikle kırsal kesimlere yönelik faaliyet gösteren hizmet birimlerimizin 7/24 mantığı ile çalışıyor" dedi.

3 İLÇEDE SEFERBERLİK
Önceki gün itibariyle yoğunlaşan kar yağışının Ladik, Salıpazarı ve Ayvacık'ta hayatı olumsuz etkilediğini hatırlatan Başkan Şahin, "Tüm ekiplerimiz bu ilçelerimizde seferber edildi. Ladik'te gece itibariyle 2 özel araç ve 2 ticari servis aracı mahsur kalmaktan kurtarıldı. Salıpazarı'nda ise 82 yaşındaki yaşlı bir teyzemiz, 112 ekipleri ile yapılan orta çalışma sonucunda hastaneye ulaştırıldı ve tedavi altına alındı. Ayvacık'ta da Kapaklık ve Hapan bölgelerinde yolda kalan araçlar kurtarıldı" bilgilerini verdi.

TEŞEKKÜR ETTİ VE UYARDI
Başkan Zihni Şahin, daireyi ziyaretinde selamlaştığı ve bir süre sohbet ettiği personele ise çalışmalarından dolayı önce teşekkür etti, ardından da bir uyarıda bulundu. Başkan Şahin, işçilere, "Olumsuz hava koşullarında mesai arkadaşlarımızın zor şartlarda çalışmaya, halkımıza hizmet etmeye devam ediyor. Bunlardan birisi Makine İkmal Dairesi'nin değerli personelidir. Makinelerin bakımı konusunda biraz daha titiz olun. Özellikle kırsal alanlarda sizlere her an ihtiyaç duyulabilir. Gayretlerinizden dolayı şimdiden teşekkür ediyorum" diye seslendi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GELENEKSEL 16.SÜNNET ŞÖLENİ YARIN
GELENEKSEL 16.SÜNNET ŞÖLENİ YARIN
ÜÇ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANININ  GÖREVDEN ALINMASI
ÜÇ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANININ GÖREVDEN ALINMASI