Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Bafra Belediye Başkanlığına aday olan Hamit Kılıç Bafra'da partililer tarafından coşkuyla karşılandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Bafra Belediye Başkan adayı olarak Hamit Kılıç'ın adaylığını ilan ettikten sonra, Bafra'ya hareket eden Hamit Kılıç Bafra girişinde partililer tarafından havai fişek ve meşalelerle karşılandı

Bafra Belediye Başkanlığına aday olan Hamit Kılıç Bafra'da partililer tarafından coşkuyla karşılandı
Bafra Belediye Başkanlığına aday olan Hamit Kılıç Bafra'da partililer tarafından coşkuyla karşılandı Admin

Samsun'da  Yaşar Doğu Spor Salonu'nda aday tanıtım toplantısına katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Bafra Belediye Başkan adayı olarak Hamit Kılıç'ın adaylığını ilan ettikten sonra, Bafra'ya hareket eden Hamit Kılıç Bafra girişinde partililer tarafından havai fişek ve meşalelerle karşılandı, buradaki tebrikleri kabul ettikten sonra Kılıç parti binasının önüne giderek parti üyelerini ve delegeleri selamladı.

 BAFRALILAR HAMİT KILIÇ'I İSTİYORDU

Açılış konuşmasını AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Semiz yaptı, Semiz konuşmasında, "Başkanımız Belediye başkanlığı döneminde Bafra'da güzel hizmetler yaptı. Özellikle Bafralı hemşehrilerimizle görüştüğümüzde, esnaf ziyaretleri yaptığımız da  tekrar Belediye Başkanı olarak Hamit Kılıç'ı görmek istediklerini söylediler. Genel merkezimizin de değerlendirmesiyle Bafra Belediye Başkanı adayı Hamit Kılıç tayin edildi" diyen Semiz, İnşallah 1 Nisan'da da Belediye Başkanımız tekrar Hamit Kılıç olacaktır" dedi.

ÇALIŞANLARIMIN DA HAKKINI TESLİM ETMEM GEREKİR

Burada kurulan platformda partililere seslenen Bafra Belediye Başkanı ve  AK Parti Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, "Sekiz ay önce sizlerin teveccühü ve Cumhurbaşkanımızın da onayıyla Belediye Başkanlığı görevimize başladık. Bu sekiz ay süre içerisinde belediye deki çalışanlarımızla beraber, onlarında hakkını teslim etmem gerekir gerçekten. tüm arkadaşlarımızla birlikte elimizi kolumuzu sıvayarak hiç bir mesai saati gözetmeksizin sekiz ay boyunca ciddi bir iş yaparak Bafra'ya hizmet etmeye çalıştık.

ÇOK YÜKSEK BİR OYLA BAŞKAN SEÇİLECEĞİMİZE İNANIYORUM

Bafra'daki hizmetlerimiz,  Bafra'da olsun, Bafra dışında olsun herkes tarafından takdirle karşılandı diyen Başkan Kılıç,  ve Cumhurbaşkanımız bizim Bafra Belediye başkan adayı olarak gösterilmemize onay verdi. Allah nasip eder de bu seçimlerin sonucunda inşallah tekrar belediye başkanı olursak ki yüksek bir oyla tekrar belediye başkanı olarak seçileceğimize inanıyoruz. İnşallah cumhur ittifakının da ruhuyla hareket ettikten sonra Bafra'da yapılamayacak hiç bir iş yoktur. Cumhurbaşkanımız bize adaylığımızı tebliğ ederken aman dikkat edin çalışın bizi mahcup etmeyin dedi bende sizlerin adına sayın Cumhurbaşkanıma söz verdim, Allah'ın izni ile Bafra'da AK Partiyi burada tekrar yönetime getireceğiz" dedim.

Konuşmaların ardından Bafra Belediye Başkanı ve adayı Hamit Kılıç ilçe binasına çıkarak burada tebrikleri kabul etti.

Hamit Kılıç Bafra Belediyesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAFRALILAR ÇOK MEMNUN
BAFRALILAR ÇOK MEMNUN
BAFRA 15 TEMMUZ DEMOKRASİ ve MİLLİ BİRLİK GÜNÜ’ NDE BULUŞTU
BAFRA 15 TEMMUZ DEMOKRASİ ve MİLLİ BİRLİK GÜNÜ’ NDE BULUŞTU