Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Osman Tosuner Güven Tazeledi

Bafra Ziraat Odası’nın 24. Genel Kurul Toplantısı Bafra Ziraat Odası Toplantı Salonu'nda yapıldı.

Osman Tosuner Güven Tazeledi
Osman Tosuner Güven Tazeledi Admin

Genel Kurul Divan Başkanlığına Erden Çalışkan, Başkan Vekilliğine Orhan Şener, Katip Üyeliklerine Hamza Bayrak ve Kadir Türkmen seçildiler.

Kongrenin gündemini ve sunumunu Bafra Ziraat Odası Genel Sekreteri Alper Çelebi yaptı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasından sonra gündeme geçildi.

Gündemdeki 11 madde okunarak genel kurul tarafından ibra edildi.

Çalışma raporu Şükrü Derebey tarafından okundu ve müzakeresi yapıldı. Dört yıl için hazırlanan tahmini bütçe ve çalışma programı müzakere edildi ve kabulü yapıldı.

Divana Başkanlığı tarafından adaylar Osman Tosuner ve Sait Karagöl’ün listeleri genel kurula okundu. Gündem Maddeleri ve Başkanlık için söz alan Osman Tosuner ve Sait Karagöl Bafra Ziraat Odası'nın Bafra tarımının gelişmesindeki önemini anlattılar.

Sait Karagöl ve Osman Tosuner delegelerden kendi listelerine oy isteyerek kongrenin Bafra’mıza hayırlı olmasını temennisinde bulundular.

Bafra Ziraat Odasına Kayıtlı 119 delegenin oy kullanacağı seçimlere geçildi.

Bafra Ziraat Odası 24. Olağan Genel Kurulunda 119 delegeden 119'u oy kullandılar. Kullanılan oy 119 geçerli oy 119 olurken, Osman Tosuner’in listesi 63 oy, Sait Karagöl'ün listesi 56 oy aldı. Bu sonuçlar sonrasında mevcut başkan Osman Tosuner tekrar Bafra Ziraat Odası Başkanı oldu.

Yeni seçilen Bafra Ziraat Odası Meclis Üyeleri'nin listesi şu şekilde oluştu :

Osman Tosuner (Başkan), Erden Çalışkan, İsmail Çelebi, Abdulmuttalip Hacıoğlu, Güngör Yurttaş, Mecit Aytek, Burhan Ünyeli, Hamza Bayrak, Halil Uçar, Kenan Seçkin, Şükrü Derebey, Mustafa Yıldız, Hasan Özcan, Fuat Aykaç, Ahmet Teber, Turan Türk, Mustafa Kağıt, Yaşar Sürmeli, Kazım Düzgün, İsmail Dursun, Ahmet Çubukçu

Diğer başkan adayı Sait Karagöl'ün listesi şu isimlerden oluşuyordu :

Sait Karagöl, Orhan Şener, Yaşar Akkurt, İdris Güngör, İslam Bülbül, Hasan Ayaksız, Ali Kale, Metin Erken, İbrahim Mutuk, Remzi Çelik, Yusuf Çalışkan, Murat Erdoğan, Şevket Esen, Hikmet Şener, Şükrü Topuz, Fahri Bozok, İlyas Önel, Duha Öner, Ünal Bayraktar, Levent Ermiş, Nasuh Kurt.

Bafra Haber Gazetesi olarak yeni seçilen Başkan ve yönetimine başarılar diler, Bafra için hayırlı olmasını temenni ederiz.

Bafra Ziraat Odası Osman Tosuner
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KIBRIS GAZİLERİNE BERAT VE MADALYALARI TEVCİH EDİLDİ
KIBRIS GAZİLERİNE BERAT VE MADALYALARI TEVCİH EDİLDİ
BAFRALILAR ÇOK MEMNUN
BAFRALILAR ÇOK MEMNUN