Reklamı Geç
Advert

‘Yöresel Lezzetler’ 1 yaşında!

Bafra kaymakamının, belediye başkanının, kurum müdürleri ve sivil toplum kuruluşlarının katılımıyla, geçen yıl Bafra Öğretmenevinde lansmanı yapılan ‘Yöresel Lezzetler’ 1 yaşında!

‘Yöresel Lezzetler’ 1 yaşında!
‘Yöresel Lezzetler’ 1 yaşında! Admin

YÖRESEL LEZZETLER DÜNYA PAZARINDA!
Bafra GİAD projesi kapsamında hayata geçirilen, bölgede yöresel ürünlerin üretimini yapan, sertifikalı ve işinde en iyi olan esnafları aynı çatı altında toplayarak site üzerinden ürünlerinin satışını yaptıran, esnafa gelir kapısı aralayan, bölgenin bu ürünlerini tüm Türkiye pazarına sunan Bafra Yöresel Lezzetler, Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinden beklediği desteği gördü.
GİAD Yönetim Kurulu Başkanı Alper Güngör;
İlçemiz; ekonomik, sosyal, kültürel ve turizm alanında markalaşma adına birçok projeye imza attı. “Yöresel Lezzetler de şehrimize katma değer sağlayacak önemli projelerden bir tanesi oldu. Projemiz Bafra dışında ikamet eden, gurbetlik çeken hemşerilerimiz www.bafrayoresellezzetler.com  adresinden;
Bafra nokulu
Kaymaklı lokum
Pirinç, salça, köy ekmeği, fındık ve hasretini çektikleri tüm yöresel lezzetleri,  istedikleri vakit sipariş verebilmektedir. Yönetim kurulu başkanı olduğum GİAD ailesi adına, proje aşamasında ve sonrasında bizleri yalnız bırakmayan, mülki amirlerimize, stklarımıza, şehir dışındaki hemşerilerimize ve Bafra halkına desteklerinden dolayı teşekkür ederim.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İmamoğlu: Allah, bu ülkeyi yönetenlere “Hacı Bektaş terbiyesi” versin
İmamoğlu: Allah, bu ülkeyi yönetenlere “Hacı Bektaş terbiyesi” versin
OMÜ’de Kayıtlar 19 Ağustos’ta Başlıyor
OMÜ’de Kayıtlar 19 Ağustos’ta Başlıyor