Reklamı Geç
Advert

İYİ PARTİ BAFRA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI TANITIM TOPLANTISI

Bafra’da İYİ Parti Bafra Belediye Başkan Adayı Rızvan Aksoy ve meclis üyelerinin tanıtım toplantısı törenle yapıldı.

İYİ PARTİ BAFRA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI TANITIM TOPLANTISI
İYİ PARTİ BAFRA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI TANITIM TOPLANTISI BafraHaber

    Bafra Belediyesi Kültür Merkezi’nde yapılan programa İYİ Parti Grup Başkanvekili Yavuz Ağıralioğlu, Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayati Tekin, Bafra Belediye Başkan Adayı Rızvan Aksoy, İlçe Başkanı Aydoğan Yılmaz ve çok sayıda partili katıldı.

 Tanıtım programı saygı duruşu,İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

Programın açılış konuşması İlçe Başkanı Aydoğan Yılmaz tarafından yapıldı.

Yılmaz` ın ardından konuşan Bafra Belediye Başkan Adayı Rızvan Aksoy:

“Değerli arkadaşlar, bildiğiniz gibi Bafra bir tarım ovasıdır. Bafra Türkiye`nin 4 büyük ovasından birine sahiptir. Gerçekten çok kaliteli ürünleri olan bir memlekette yaşıyoruz. Ama maalesef bunu biz çok hovardaca kullandık. Bafra`nın olmazsa olmazlarını 4 ana başlıkta toplarsak; bunlardan biri tarıma dayalı sanayi, biri turizm, diğerleri ise eğitim, kültür ve sanattır. Bafra’nın 50 sene öncesine bir bakın bir de şimdiki ortama bakın. Ben oda başkanıyken hiç görevim olmayan şeyleri yaptım. Kaymakam gibi belediye başkanı gibi işler yaptım. Allah’ın izni ile Belediye Başkanı olursam bakın daha neler yapacağım.” dedi.

Aksoy’un ardından konuşan Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayati Tekin:

“Hedefim Büyükşehir'i planlamak. Bafra’nın da geleceği düşünülerek genişlemesi, bu genişlemenin de güneye doğru yapılması lazım. Bu benim işim, aşım. Bu kente en iyi hizmeti vermek amacım. Benim projelerim ve yapacağım hizmetler için kaynaklarım hazır. Bir rivayete göre Samsun Büyükşehir Belediyesinin eski para ile 3 katrilyon borcu var. Ben bugüne kadar hiç hükümet gücü ile başkanlık yapmadım. Bu kalem bende ise ihtiyacın bir buçuk katı kadar hizmet veririm. Doğu-Batı çevre yolları yapılarak kentin genişlemesi sağlanabilir." dedi.

Tekin’in ardından kürsüye çıkan İYİ Parti Grup Başkanvekili Yavuz Ağıralioğlu:

“Bu ülkeyi ayağa kaldıracaksak bu ülkeyi işini iyi yapan insanlar ülkesi haline getireceğiz. İşini iyi yapan insanların dini, dili, mezhebi ne olursa olsun bu Türk yurdunda liyakat hak edenin hak ettiği yerde devlet yönetimi buluşunca ayağa kalkacağız. Bu ülkenin beka problemini çözeceğiz. Bu ülkeyi ayağa kaldıracağız. Biz yola iyi niyetlerle çıktık. Devleti 81 milyonu bir ve beraber edecek bir anlayışla yönetmek zorundayız. Biz memleketimizi iyi yöneteceğiz iddiasıyla emekleri birleştirme kararlılığıyla partilerimizin memlekete hizmet edecek aday arkadaşlarımızı size takdim etmek için bir araya geldik. Ama belediye için değil, umumiyetle Türk yurdunun kötü yönetildiği siyasal iklimi memleketimiz için rahmete dönüştürecek bir kuvvetle bir aradayız. Biz siyaseti kavga için biz siyaseti garez ve kin için yapan bir siyasal taraf değiliz.  Memlekette iktidara gelene kadar memleketin tamamını bir ve beraber bile bir siyasal üslubun iktidar olduktan sonra kendi aldığı oyun dışında kalanlarına tepki gösteren bir siyasal yapıya cevap verme kararlılığında yürümekteyiz.  İktidara gelene kadar yüzde 99’u Müslüman olan bir ülke cümlelerini kuran siyasal üslubun iktidara geldikten sonra yüzde 51’i benim yüzde 49’u gâvur diyecek usluba mukabele ederek yürümekteyiz. Biz siyaseti kin ve garezden çıkararak bir huzur iklimine dönüştürme kararlılığıyla siyaset edenleriz. Bugün sadece belediye başkanlığı yarışında ter dökenler değiliz, aslında huzuru kaçırılmış millete devletin gülümseyen yüzüyle hizmet edileceğini gösterebilenlerdeniz.” dedi.

1fyqn4maocusgh62go1.jpg

p9e1s52hgleqipon2jr.jpg

2ls91cs6h5vf0dqpekx4.jpg

p0h1dr7bvb3bng4psa.jpg

4oc38ysjyz0jrbieser.jpg

ur6ootxltwz4lcvcbjs.jpg

w72sbg8n8p0hypbrfrtf.jpg

iwoijk18rlyxcntyohxk.jpg

z7b2bqnob0bkqkrj3l2e.jpg

y2eg39fmhyyypmfm4g07.jpg

r1u9aqvzcd63rvc0yl7n.jpg

9ejc3qpmsdmsmc152dq7.jpg

81zo6nbc50356tpiidgm.jpg

l65l6efomm96r1tnn4.jpg

q4rbsragxm1q4w2ajkw.jpg

ukcdduxlxg5tw39f5vm.jpg

 

RIZVAN AKSOY İYİ PARTİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAFRA BELEDİYESİ’NDE ROTA: GECE GÜNDÜZ HİZMET
BAFRA BELEDİYESİ’NDE ROTA: GECE GÜNDÜZ HİZMET
Bafra Karma ve Medikal İhtisas OSB 2. Etap Elektrik Alt Yapı İhalesi Gerçekleştirildi
Bafra Karma ve Medikal İhtisas OSB 2. Etap Elektrik Alt Yapı İhalesi Gerçekleştirildi