Reklamı Geç
Advert

MİLLET KIRAATHANESİNE İLGİ BÜYÜK

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 24 Haziran'da yapılan Cumhurbaşkanlığı ve 27'nci Dönem Milletvekilliği Genel Seçimi öncesi vaadi üzerine Samsun genelinde ilk kez Bafra’da hayata geçirilen Millet Kıraathanesine Bafralılardan yoğun ilgi.

MİLLET KIRAATHANESİNE İLGİ BÜYÜK
MİLLET KIRAATHANESİNE İLGİ BÜYÜK Admin

Her yaştan vatandaş Bafra Millet Kıraathanesinde, kitap, gazete ve dergi okuyup, sohbet etme imkânı buluyor. 

Zengin okuma imkânlarıyla donatılmış bir mekân olarak düzenlenen Bafra Millet Kıraathanesi, bir anlamda anlamını yitirmiş kıraathane kültürünü yeniden hayata geçiriyor Bafra’da.

Huzurlu bir ortamda bir araya gelen Bafralılar sıcak çaylarını içiyor, günlük gazeteleri okuyor, zengin kitap seçeneklerinden yararlanıyor, bilgi paylaşımında bulunuyor vakitlerini faydalı bir şekilde geçiriyorlar.

Başkan Kılıç: “Kıraathanemiz herkese açık.”
Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Kısa süre önce halkımızın hizmetine sunduğumuz Millet Kıraathanemize vatandaşlarımızın gösterdiği ilgi bizleri fazlasıyla mutlu ediyor. Onları huzurlu bir ortamda ağırlamak bizim görevimiz. Bizler de her fırsatta onların arasında olacak, sohbetlerine eşlik edeceğiz. Bafra Millet kıraathanemiz her yaşta herkese açık. Buyursunlar misafirimiz olsunlar.” Dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN KILIÇ MAHALLE ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR.
BAŞKAN KILIÇ MAHALLE ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR.
BASINDAN KAYMAKAM ERTÜRKMEN'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
BASINDAN KAYMAKAM ERTÜRKMEN'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ